Instalacja c.o.

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

TeCe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 01 mar 2008, 21:45

autor: TeCe » 04 mar 2008, 23:45

Galmet - ten producent bojlerów ?

beny_hil
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 07 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: toruń

autor: beny_hil » 05 mar 2008, 0:05

[quote="pszczola666"]witam.
na wiosne zamierzam założyc instalacje co i cwu w nabytym niedawno domu.
po zgłebieniu tematu narysowałem szkic,ktory zalączam ponizej.
kocioł na paliwo stałe z dolnym spalaniem,budynek parterowy,kotłownia na tym samym poziomie co pozostałe pomieszczenia,instalacja: do rozdzielaczy stal, za rozdzielaczami ALU-PEX,grzejniki stalowe płytowe, poniewaz czytałem ze przy otwartych instalacjach aluminiowych sie nie zaleca.prosze oceńcie mój schemat,bede wdzieczny za wszystkie wskazówki i uwagi.
mysle o podłaczeniu w przyszłosci kolektora słonecznego jak zaprojektowac te instalacje teraz aby w przyszłosc uproscic sobie jego podłaczenie ,np czy od razy załozyc bufor,jesli tak to w którm miejscu instalacji itp.
z góry dziekuje za wszystkie spostrzeżenia! www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4944 ... 7990c.html[/img] :wink:[/quote jesli chcesz montować solarto musisz troche pozmieniac ale nie wiem czy tylko na cwu czy również c.o. bo tego nie piszesz


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości

Gotowe projekty domów