Ogrzewanie centralne-podzielnik

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

tomeknox
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2016, 19:37
Ogrzewanie centralne-podzielnik

autor: tomeknox » 20 wrz 2016, 19:49

Szanowni Państwo ,

Mam proste pytanie . Nie będę owijał w bawełnę ani nic ściemniał , poprostu potrzebuję Państwa fachowej porady odnośnie podzielnika a mianowicie chciałbym zdemontować grzejnik centralnego ogrzewania na którym jest właśnie podzielnik elektroniczny z odczytem radiowym i zastopic go grzejnikiem tym samym ale bez podzielnika . Rozumiem jest to nie godne rozwiazanie ale nie mam innego wyjscia idzie zima mam malutkie dziecko, a budżet jest niestety ubogi. Czy po takim demontazu grzejnika z podzielnikiem i zastapienie go grzejnikiem bez podzielnika czy nie zostanie jakiś odczyt lub informacja wysłana do jakiejkolwiek bazy z informacją manipulacji . Dodam że na grzejniku przy dopływie jest termostat a przy odpływie jest zawór zwrotny na imbus. Z góry serdecznie dziękuje osobą które zechcą mi pomóc w trudnej sytuacji .

tomeknox
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2016, 19:37
Re: Ogrzewanie centralne-podzielnik

autor: tomeknox » 26 wrz 2016, 7:35

Czy naprawdę nie ma osoby która by coś wiedziała na ten temat?


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości

Gotowe projekty domów