Róż w aranżacji

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Róż w aranżacji

autor: Redakcja » 21 sie 2013, 14:11

Kolor różowy albo się kocha, albo nienawidzi. Czy w świecie którym rządzą pogoń za trendami i ciągłe... Róż w aranżacji >>
Redakcja

irena.pak
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 24 lut 2011, 9:59
Róż w aranżacji

autor: irena.pak » 21 sie 2013, 14:11

Różowy to typowy kolor dla dziewczynek...ja swojej córeczce zaaranżowałam pokój w kolorze fioletowym i świetnie wygląda...

Agrado
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2013, 21:49
Lokalizacja: Poznań
Re: Róż w aranżacji

autor: Agrado » 26 sie 2013, 22:24

Wszystko zależy od tego gdzie zostanie użyty, w jakim zestawieniu kolorystycznym i w jakiej ilości.

Pudrowy róż świetnie wyglądał w mojej kuchni w zestawieniu z kolorem gołębim i ciepłym drewnem.
Teraz już mam inną aranżację.

Kolega wykorzystał ten kolor w biurze.
Wyszło świetnie, pewnie dzięki firmie którą polecam, bo mają fajne pomysły i są solidni, jak to w Poznaniu :) renowation.pl

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Róż w aranżacji

autor: ostrow » 18 wrz 2016, 11:57

w dzieciecych pokojach nie ma co sie bac róznych kolorów, trzeba zbudowac im bajkowa przestrzen :) moja córeczka ma na scianach kolor różowy cieniowany ombre do bieli farbami śniezki, wyszlo pieknie

planetkatar
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2016, 13:25
Re: Róż w aranżacji

autor: planetkatar » 19 wrz 2016, 13:37

Trochę różu nie zaszkodzi. Ale takiego wściekłego to nie mogę znieść.

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Róż w aranżacji

autor: Nawrot00 » 17 wrz 2018, 12:38

Znalazłam bardzo fajne porady na ten temat tutaj: [link wygasł], ale jednak nie mam pewności, czy lepiej zdecydować się na sofę w tym odcieniu, czy może ściany, Jak uważacie? Obawiam się, że jeżeli będą ściany w tym kolorze to salon będzie wyglądać bardzo cukierkowo.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów