Normy wykończenia płyt PSG1 do PSG4 odbiór końcowy.

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
janas14
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2016, 6:43
Normy wykończenia płyt PSG1 do PSG4 odbiór końcowy.

autor: janas14 » 12 wrz 2016, 9:25

Witam na placu budowy powitałem firme specjalizującą się w zabudowie GK zadanie - sufity podwieszane zawarliśmy umowę standard wykończenia i spoinowania wg normy PSG3 i teraz mam problem odnośnie odbioru po pomalowaniu 1 warstwy farby na suficie uwidoczniły się połączenia zawołałem firmę no i stanęło na normie PSG3 i jednemu zdaniu w niej zawartemu " . Również w wypadku szpachlowania specjalnego nie da się w pełni wykluczyć efektów ubocznych, występujących przy przypadkowym oświetleniu "
I tu moje pytanie jak poprawnie odebrać zabudowę , przy jakich warunkach oświetleniowych , co to jest przypadkowe oświetlenie , jak powinna wyglądać spoina ?
Jak powinno się prawidłowo spoinować ( szerokość spoiny ) ?
Przebieg spoiny względem okna ( prostopadle czy równolegle ) ?
Dodam że przy oświetleniu dziennym widać w niektórych pomieszczeniach dokładnie jak przebiega spoina . jak opuszczę rolety zapalę żarówki widoczne jeszcze bardziej , jak przyłożę halogen do sufitu no to masakra widać wszystko . Kedyś sam podwieszałem sufity , robiłem ściany i nic nie widać nawet po przyłożeniu halogenu ( siatka + uniflot + śnieżka acryl-putz finisch )

Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 40 gości

Gotowe projekty domów