hurtownia budowlana w warszawie

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

KachaNW
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2012, 11:11
Lokalizacja: warszawa
hurtownia budowlana w warszawie

autor: KachaNW » 17 kwie 2012, 11:28

witam :)

rozpoczynam niebawem budowę domu. robiłam rozeznanie w hurtowniach budowlanych i spodobał mi sie Minox, bo zalezy mi na tym, aby wszystko było w jednym miejscu, abym nie musiała jeździć po całej Warszawie. korzystaliscie? możecie polecić?

segment76
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2012, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: segment76 » 18 cze 2012, 14:19

Zawsze możesz kupować przez internet.
Ja sporo materiałów kupiłem w mniejszym stacjonarnym sklepie.
Miła i fachowa obsługa. Zorganizują transport i można uzyskać dobre ceny.

Polecam :P

kokon
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2012, 8:17
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: kokon » 13 lip 2012, 8:31

Dokładnie, internet jest dobrym źródłem jeśli chodzi o błyskawiczny zakup bez wychodzenia z domu. Hurtownia Warszawa ma mnóstwo kategorii przedmiotów do sprzedania, również szukam budowlanych hurtowni, ale póki co warszawska hurtownia mi wystarcza.

Tobiasz42
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2012, 9:18
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: Tobiasz42 » 19 lip 2012, 9:23

Witam czy jest gdzieś w warszawie podobna hurtownia w warszawie jak ta w linku tyle że zamiast artykułów biurowych można będzie się tam zaopatrzyć w artykuły budowlane.

AgregatyElem
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 05 lip 2012, 9:45
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: AgregatyElem » 31 lip 2012, 13:19

Myślę,że w pierwszej kolejności należy sprawdzić dobre sklepy internetowe z artykułami budowlanymi. dzięki temu kupisz wiele rzeczy znacznie taniej,a często też można liczyć na atrakcyjne rabaty. Moim zdaniem jak najbardziej warto.
Agregaty

IrminaIna
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2012, 14:43
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: IrminaIna » 30 sie 2012, 12:44

ja kupowałam prawie wszystko w Minoxie. budowałam się w Wawrze. ceny mają dużo niższe, no i szeroki wybór. pochwalić tez muszę obsługę, bo się chłopaki znają na rzeczy.

AgregatyElem
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 05 lip 2012, 9:45
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: AgregatyElem » 18 wrz 2012, 8:26

Czyli generalnie opinie są raczej pozytywne,wiec chyba warto. Ja jednak mimo wszystko namawiam do tego aby robić zakupy w internecie,jest taniej,wygodniej i szybciej.

nowoczesny1
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2013, 12:38
Lokalizacja: Opoczno
Kontaktowanie:
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: nowoczesny1 » 24 lut 2013, 13:44

Taniej płytki kupisz.
Nasz sklep http://www.nowoczesneplytki.pl to miejsce, w którym dokonają Państwo zakupów produktów do wymarzonej łazienki, salonu, kuchni, tarasu, biura i każdą inną powierzchnię.
W naszym sklepie mogą państwo liczyć na profesjonalną i fachową obsługę.
Zadowolenie klienta to dla nas sprawa priorytetowa. W naszej ofercie posiadamy płytki ceramiczne, płytki podłogowe, płytki ścienne, flizy, terakotę, klinkier i mozaiki renomowanych Polskich i zagranicznych producentów m.in: Opoczno, Ceramika Paradyż, Tubądzin, Cersanit, Ceramika Gres, Nowa Gala, Ceramika Końskie, Domino, Milo.
W naszym sklepie warto robić zakupy, ponieważ ceny produktów są średnio o 30% niższe niż w sklepach tradycyjnych. Nasza oferta stale ulega aktualizacji o pojawiające się na rynku nowe kolekcje wielu producentów płytek ceramicznych.

jagu
Aktywny
Aktywny
Posty: 298
Rejestracja: 13 gru 2014, 18:59
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: jagu » 21 sty 2015, 9:18

Dla osób mieszkających pod Warszawą i budujących się, ewentualnie wykańczających jest fajna hurtownia stali w Ożarowie Mazowiecki, Primo Stal dla osób z zachodnich części stolicy dogodny dojazd i spora oferta wyrobów hutniczych.
urodzony optymista

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: Zami » 27 sie 2016, 6:56

Ja ostatnio szukałam hurtowni materiałów wykończeniowych i trafiłam na http://www.heban.net/asortyment Oferta jest bardzo rozbudowana i chyba będę z niej korzystać. Kupowanie w marketach budowlanych kompletnie mi się nie opłaca i niestety nie zawsze maja to czego potrzebuję.

1001narzedzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 340
Rejestracja: 15 mar 2012, 20:04
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: 1001narzedzi » 06 wrz 2016, 8:13

Nie warto ograniczać się tylko do jednej hurtowni budowlanej i to akurat z Warszawy, gdzie często ceny są bardzo wygórowane. Lepiej poszukać w hurtowniach i sklepach online, gdzie wybór także masz szeroki i do tego znacznie niższe ceny.

Zdzisiek1231
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 02 sie 2017, 8:19
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: Zdzisiek1231 » 23 wrz 2017, 12:56

Chciałem kupić tani gazobeton w mazowieckim i znalazłem taniej niż w hurtowniach. W Piasecznie masz sklep budowany dobry i tani.

Auroks
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 07 mar 2017, 8:23
Re: hurtownia budowlana w warszawie

autor: Auroks » 13 lis 2017, 13:37

To prawda, w tym przypadku również uważam że warto w szczególności zwrócić uwagę na sklepy internetowe gdzie znajdziecie szeroki wybór wielu materiałów i niższe ceny, szczególnie teraz jesienią.


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów