Parapet wewnętrzny z PVC czym przykleić?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Andrzej Nowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2016, 12:56
Parapet wewnętrzny z PVC czym przykleić?

autor: Andrzej Nowy » 17 sie 2016, 13:24

Jak w temacie - jaki klej polecacie do parapetów pvc? Byle co byle trzymało odpada :) Szukałem podobnego wątku, niestety nie znalazłem.

lukas_luka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 03 sie 2016, 12:07
Re: Parapet wewnętrzny z PVC czym przykleić?

autor: lukas_luka » 17 sie 2016, 23:39

Kup sobie pianę 60 sekund Tytan, błyskawicznie chwyta już po minucie i nie przyrasta, więc cokolwiek przyklejasz, nic się nie wybrzusza. Na montażu mieliśmy ostatnio i jest z niego pożytek fest. W ogóle tytan ma dobre kleje.

ghoul00
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 14 lip 2015, 11:24
Re: Parapet wewnętrzny z PVC czym przykleić?

autor: ghoul00 » 22 sie 2016, 9:18

@lukas_luka co za różnicai? Nie ważne czym, bo można nawet najlpeszm klejem ale jak się robi na odwal się to czy lepszy czy gorszy klej nie ma znaczenia. Czymkolwiek się klei czy zaprawą czy tym 60 sekundowym tytanem, trzeba to zrobić dobrze. Z suchym klejem jest trochę roboty i dużo sprzątania, ale da się. Pianoklej wygodnieszy i nie robi bałaganu ale trzeba mieć trochę wprawy zwłaszcza z klejem z szybkim chwytem początkowym bo nie styknie czasu na poprawki jak ktoś sie lubi długo zastanawiać i poprawiać coś. Chociaż akurat z parapetem to ni ma co kombinować.

lukas_luka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 03 sie 2016, 12:07
Re: Parapet wewnętrzny z PVC czym przykleić?

autor: lukas_luka » 23 sie 2016, 8:50

@ghoul00 W przeciwieństwie do ciebie nie poddaję w wątpliwość umiejętności kolegi, założyłem, że takowe posiada a brak mu jednynie narzędzi do ich wykorzystania. Pytanie brzmiało jaki klej polecacie a nie: jak polecacie kleić parapet - porządnie czy na odwal sie? Skoro kolega pytał o klej, to dałem mu odpowiedź. Czy to tak trudno zrozumiec?
@Andrzej Nowy ja bym się nie bawił w rozrabianie kjelu w wiadrze, tylko bym kleił pianoklejem.

Andrzej Nowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2016, 12:56
Re: Parapet wewnętrzny z PVC czym przykleić?

autor: Andrzej Nowy » 25 sie 2016, 9:16

Dobra panowie spasujcie :) zaprawą nei będę kleił, bo to za dużo roboty. Kupię jakiś piankoklej jak mówicie i będzi epo temacie. Dzięki!


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

Gotowe projekty domów