Szafka problem z zawiasami

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

dunker
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:51
Szafka problem z zawiasami

autor: dunker » 15 lut 2016, 19:07

Witam wszystkich forumowiczów. Mam szafkę tzn słupek do łazienki .Chcialem zdemontować drzwiczki i zrobić z dwóch jedne żeby była jedna wielka półka. Jednak słupek jest za wąski żeby wiertarka się zmieściła i nawierciła otwory na zawiasy puszkowe. Nie da się jej rozebrać bo kupiona w całosci byla.
Także jakie inne rozwiązanie można tu zastosować,jestem zielony w temacie .
Dziekuje i pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Szafka problem z zawiasami

autor: yanes » 15 lut 2016, 19:16

Zawiasy puszkowe w szafce tylko się przykręca ,po dwa wkręty i można to zrobić ręcznym wkrętakiem.O to chodzi czy źle zrozumiałem pytanie?

dunker
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:51
Re: Szafka problem z zawiasami

autor: dunker » 15 lut 2016, 19:29

Zgadza sie ale pierw trzeba wywiercic specjalnym wiertlem otwór w postaci kola zeby sie zawias zmiescil ,schowal. Mnie sie nie miesci wiertarka w waskim slupku

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Szafka problem z zawiasami

autor: yanes » 15 lut 2016, 19:54

Otwór w postaci koła wiercimy w drzwiczkach a te są niezależne od szafki.

dunker
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:51
Re: Szafka problem z zawiasami

autor: dunker » 15 lut 2016, 20:09

o żesz w morde faktycznie ,ale ze mnie mózgowiec hahah,ale wsyd . Dzieki kolego uratowales mnie . :oops:

Karola_33
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2016, 7:35
Re: Szafka problem z zawiasami

autor: Karola_33 » 01 sie 2016, 13:22

Jako kobieta, bardzo szybko "zużywam" zawiasy w swojej szafie :D Pierwszy raz, kiedy zmuszona byłam wymienić, nie wiedziałam w ogóle co i jak, jaki typ wybrać. Podratował mnie ten wpis http://sklepstolarza.pl/blog-artykul/4/Zawiasy-meblowe-ich-rodzaje-i-zastosowanie.html. Może przyda się komuś, kto również nie zna się na zawiasach :)

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1157
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: Szafka problem z zawiasami

autor: theme » 29 sie 2016, 14:16

Problem rozwiązany a dodam na przyszłość, że można zawsze szafkę rozebrać na czynniki pierwsze i ponawiercać odpowiednie otwory. Tu zdecydowanie puszkę 35mm robi się w skrzydle ;).
__________________________
pozdrawiam
The_Me


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości

Gotowe projekty domów