Studia kierunek architektura wnętrz.

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bachowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 kwie 2016, 15:41
Studia kierunek architektura wnętrz.

autor: bachowski » 22 maja 2016, 14:11

Witam.
Koleżanka zastanawia się nad studiowaniem architektury na WSEiZ, ale nie może się zdecydować na jakim kierunku http://www.wseiz.pl/pl/studia/wyd...arc ... zestrzenna czy może architektura krajobrazu. Może jakieś podpowiedzi, który kierunek jest bardziej przyszłościowy?

Green24
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:46
Re: Studia kierunek architektura wnętrz.

autor: Green24 » 05 cze 2016, 10:55

Nie wiem, ale te kierunki są chyba do siebie bardzo podobne? :shock: Wszystko zależy od koleżanki, jej zainteresowań i planów na przyszłość. Wydaje mi się, że zarówno jeden jak i drugi kierek stwarzają perspektywy na przyszłość - chociaż "z branży" nie jestem tak do końca, to może moje zdanie nie jest też tak bardzo istotne, może jeszcze się ktoś wypowie w temacie. Gdzieś czytałem niedawno że warto teraz kończyć coś takiego -> studia MBA a od siebie mogę dodać, że warto robić to co się lubi - więc jeśli architektura krajobrazu to pasja Twojej koleżanki, to powinna się w tym kierunku rozwijać.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Studia kierunek architektura wnętrz.

autor: Dżasmina » 05 cze 2016, 12:39

myślę, że to przyszłościowy kierunek

WMalinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2016, 10:35
Re: Studia kierunek architektura wnętrz.

autor: WMalinka » 11 cze 2016, 21:12

Ja mam podobne zdanie, powinna studiować to co chciałaby robić najbardziej, w czym się rozwijać i poszerzać wiedzę...a jeśli chodzi o przygotowania do matury...syn ma problemy z nauką, chciałabym żeby przyłożył się do egzaminów maturalnych i uznałam że fajne byłyby jakieś korepetycje, czy kursy...a na początek pomyślałam o czymś jak http://klasowki.pl gdzie jest 20 tys gotowych zadań opracowanych przez doświadczonych pedagogów i metodyków WSiP, CKE i OKE. W 3 minuty generowany jest test z wybranego działu i etapu edukacyjnego...pomyślałam że fajnie byłoby najpierw sprawdzić poziom wiedzy syna a następnie popracować nad brakami...będziemy mieć punkt wyjścia...jak uważacie? i na co się zdecydować? podpowiedzcie proszę..

Awatar użytkownika
Asia_K
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 27 paź 2015, 15:11
Re: Studia kierunek architektura wnętrz.

autor: Asia_K » 21 wrz 2016, 9:37

Według mnie to przyszłościowe studia - i mówię to z perspektywy osoby, która też studiuje architekturę wnętrz :D. Jeśli chodzi o mnie, to ja wybrałam specjalność Projektowanie wystaw na UTH Chodkowskiej w Warszawie. Teraz w październiku zacznę kolejny rok studiów. Ogólnie studiowanie na tej uczelni podoba mi się. Jak na razie idzie całkiem dobrze, bo udało mi się przejść przez dwie sesje bez poprawek, ale ile się uczyłam to moje :D Może masz jakieś pytania??? ;>

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Studia kierunek architektura wnętrz.

autor: Jans » 10 sie 2017, 13:21

Sądzę, że możecie sprawdzić sobie wydziały dostępne na http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charak ... protetyki/ . Moim zdaniem uczelnia bardzo dobra, więc także i was może zaciekawić.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów