Prośba o wycenę stawki za granicą

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

farbud
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2016, 17:54
Prośba o wycenę stawki za granicą

autor: farbud » 15 maja 2016, 18:16

Dzień dobry,

Dostałem propozycję pracy za granicą (Monachium, Niemcy) z dojazdem, zakwaterowaniem u taty koleżanki. Jej chłopak już tam pracował i to sprawdzona firma. Praca jest na conajmniej 3 miesiące a najlepiej na parę miesięcy więcej. Chciałbym podjąć się jej na możliwie jak najdłuższy czas.
Praca będzie przy wykończeniówce: malowanie, szpachlowanie, fugowanie, czyszczenie wykwitów soli i grzybów w szczelinach, przygotowywanie powierzchni, różne elementy a także możliwe, że inne dodatkowe zadania (jak to na budowie)
Stawka ustalona zostanie w oparciu o doświadczenie i umiejętności - tak usłyszałem od koleżanki.
Przy wykończeniach pracuję obecnie od stycznia i póki co wszystko, co trzeba było robiłem jak należy. Muszę też dodać, żejestem początkujący przy pracy na budowach. Mam 26 lat.
Chcę jutro dzwonić do pracodawcy ale nie wiem ile mogę wołać lub ile się spodziewać? Nie chciałbym dać się wziąć za mniejszą cenę niż powiedzmy jest to w standardzie. Liczone będzie za godzinę i raczej w euro.
Proszę, pomóżcie i poradźcie poniżej jakiej stawki nie powinienem schodzić??

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Gość10463
Re: Prośba o wycenę stawki za granicą

autor: Gość10463 » 15 maja 2016, 18:28

zależy co potrafisz, w niemczech nie ma każdego od wszystkiego więc specjalizacje mile widziane u nich. Ja w hydroizolacjach wołam 20 euro na godzinę,tyle że mam prawie 15 lat doświadczenia w tym temacie


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

Gotowe projekty domów