blachodachówka a wole oko

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

aniahb
blachodachówka a wole oko

autor: aniahb » 10 cze 2005, 21:28

Właśnie kończymy projektować dom i chcieliśmy dach pokryć blachodachówką a mamy jedno wole oko i chcemy też zrobić nabitkę na krokwiach i dach załamać przy końcu (z 40 do 30 stopni), (dach jest kopertowy)
Widziałam gdzieś blachodachówki o kształcie karpiówek ale nie mogę ich znaleźć w żadnej ofercie.
Czy w ogóle da się taki dach położyć z blachodachówki? Jeżeli tak to z jakiej firmy?

dachbud
Re: blachodachówka a wole oko

autor: dachbud » 10 cze 2005, 22:06

aniahb pisze:Właśnie kończymy projektować dom i chcieliśmy dach pokryć blachodachówką a mamy jedno wole oko i chcemy też zrobić nabitkę na krokwiach i dach załamać przy końcu (z 40 do 30 stopni), (dach jest kopertowy)
Widziałam gdzieś blachodachówki o kształcie karpiówek ale nie mogę ich znaleźć w żadnej ofercie.
Czy w ogóle da się taki dach położyć z blachodachówki? Jeżeli tak to z jakiej firmy?


Jestem doświadczonym wykonawcą i mogę śmiało zaproponować blachodachówkę tylko i wyłącznie Regolę z firmy Planja,lub dachówka "karpiówka",wykonyjemy takie dachy w Warszawie i okolicy możemy porozmawiać.
Krzysztof 604 168 373

aniahb
re

autor: aniahb » 11 cze 2005, 11:06

niestety jesteśmy z lubuskiego
ale może znasz kogoś godnego polecenia bo słyszałam że to ciężka sprawa położyć dobrze taki dach z blachodachówki

DEKAR GONT
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2004, 14:08
Lokalizacja: Warszawa
blachodachówka a wole oko

autor: DEKAR GONT » 20 cze 2005, 8:40

Witam ponownie,
odpowiedż na to pytanie znajdzie Pani przy innym poruszonym przez siebie temacie dotyczącym dachówki metalowo-ceramicznej DECRA produkcji nowozelandzkiej. Tam podaję adres naszej strony internetowej na której są zdjęcia dachów również z wolim okiem. Zapraszam i ciekawy jestem Pani opinii.
Mamy również doświadczenie w wykonywaniu pokryć dachowych blachodachówkami o kształcie "karpiówki", które również sprawdzją się przy wykonywaniu pokryć dachowych z wolimi okami.
Czekam na odpowiedź
i pozdrawiam
Marek Adamczyk
DEKAR GONT

Gość
Witam

autor: Gość » 20 cze 2005, 17:42

Pytanie do DEKAR GONTU kto w Polsce sprzedaje blachodachówkę "karpiówkę".?????
I jakiej firmy??????

Gość
Witam

autor: Gość » 21 cze 2005, 8:41

Nie wiem kto w Polsce sprzedaje blachodachówkę "karpiówkę", ale istnieje blachodachówka która po ułożeniu na dachu imituje "karpiówkę".

pozdrawiam

Gość
Witam

autor: Gość » 21 cze 2005, 18:35

To że taka blacha jest to wiem i znam producenta a ciekawiło mnie kto tego typu blache sprzedaje w Polsce. Jeśli chodzi o blachodachówkę w kształcie karpiówki tego producenta tórego znam to wole oko odpada. Pozdrawiam Piotr


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 39 gości

Gotowe projekty domów