Parawany

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Firma M&M
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2013, 9:40
Lokalizacja: Poznań i okolice
Kontaktowanie:
Parawany

autor: Firma M&M » 28 sie 2013, 10:13

Witam, PARAWANY, PARAWANY. Ostatnio w sklepie widziałam naprawdę ładne parawany.
Wpadłam więc na pomysł by moja firma wprowadziła również taką dekoracje, to klient zdecyduje jaki chce wzór, jaką wysokość i długość. Ktoś jest zainteresowany? Jakie jest wasze zdanie na temat parawanów?
Czy nadaje się do każdego pomieszczenia? :o Pozdrawiam
M&M

MyLed
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:45
Kontaktowanie:
Re: parawany

autor: MyLed » 30 sie 2013, 14:25

Parawan to dobra opcja,ale tylko w łazience,chyba właśnie tam maja swoje główne zastosowanie, bo jakoś nie wyobrażam sobie aby trzymac taki parawan dzieląc na połowę powiedzmy jeden pokój.

Firma M&M
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2013, 9:40
Lokalizacja: Poznań i okolice
Kontaktowanie:
Re: parawany

autor: Firma M&M » 30 sie 2013, 14:55

Witam, parawany mają różne zastosowanie. Owszem parawan łazienkowy nadaje się do łazienki i chroni przed rozpryskiwaniem wody.
My jednak proponujemy parawany dekoracyjne, które w łatwy sposób potrafią w dużym pomieszczeniu stworzyć przyjemny, oddzielny kącik. np.;
W nocy grasz w konsole, lecz telewizor przeszkadza Twojej żonie ...bach parawan i po kłopocie
chcesz pofiglować ze swoim partnerem ale dzielicie pokój z waszą pociechą...bach parawan
Warto dodać,że oferujemy wzór indywidualnie dopasowany do pomieszczenia w jakim ma się znaleźć parawan.
Zapraszamy

Obrazek
M&M

MebleMKZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 lip 2013, 14:37
Re: parawany

autor: MebleMKZ » 02 wrz 2013, 10:29

Tutaj mogę się zgodzić,że jeżeli mowa o parawanach to zdecydowanie w opcji z wyposażeniem łazienki,inaczej sobie tego nie wyobrażam podobnie zresztą jak większość tutaj z nas. Pytanie tylko czy aby na pewno jest to estetyczne rozwiązanie.

Firma M&M
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2013, 9:40
Lokalizacja: Poznań i okolice
Kontaktowanie:
Re: parawany

autor: Firma M&M » 02 wrz 2013, 16:36

Cóż nie każdemu musi się wszystko spodobać. U mnie taki drewniany parawan sprawuje się rewelacyjnie oddzielając kiedy tego potrzebuję kuchnie od biura. Jak dla mnie rewelacja. Znajoma w ten sposób odgrodziła się od korytarza.
Pozdrawiam
M&M

Anka1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 06 wrz 2013, 17:45
Kontaktowanie:
Re: parawany

autor: Anka1988 » 06 wrz 2013, 18:34

Na pewno nie pasują one do każdego wnętrza, ale nie zgodzę się z tym, że nadają się tylko do łazienki. Ja mam parawan w swoim pokoju i stanowi on integralną część jego wystroju:)

WikiMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 paź 2013, 9:25
Re: parawany

autor: WikiMeble » 14 paź 2013, 15:35

Fakt,parawan nie prezentuje sie ani ładnie,ani estetycznie,ani także praktycznie,w zasadzie widze same minusy takiego rozwiązanie i takze nie polecam.

slonik33
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2013, 7:11
Kontaktowanie:
Re: parawany

autor: slonik33 » 18 paź 2013, 9:14

Parawany są ciekawą dekoracją, ale nie pasują do każdego wystroju wnętrza. Według mnie najbardziej pasują do łazienek i sypialni:)

jakubgrabowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 paź 2015, 14:12
Re: parawany

autor: jakubgrabowski » 17 mar 2016, 13:35

Bardzo często parawany pełnią funkcję ozdobną. Stosuje się je głównie w sypialni lub pokoju dla dzieci, żeby oddzielić dwie przestrzenie. W sieci można znaleźć bardzo dużo osób które robią takie rzeczy na zamówienie.

dydx
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 18 maja 2015, 22:41
Re: parawany

autor: dydx » 20 mar 2016, 0:57

jakoś dla mnie... parawany nie kojarzą się dobrze, może - tak, jak niektórzy już napisali - sprawdzają się w łazience, ale w pokoju dziennym jakoś ich nie widzę

WojtekMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2018, 20:42
Re: parawany

autor: WojtekMil » 05 mar 2018, 17:41

Czy ja wiem ... teraz jest tak wiele ciekawych motywów, że naprawdę mogą być pięknym dodatkiem do salonu czy sypialni. Z resztą sprawdź ofertę sklepu SW-Decore gdzie znajdziesz ogromny wybór 3 i 5 częściowych parawanów dekoracyjnych w przeróżnym stylu. Do tego są obustronnie zadrukowane wysokiej jakości fizelinowanym materiałem w jakości FullHD. Mi osobiście bardzo podobają się motywy z miastami jak np. ten

" Parawan 5-częściowy – Nowojorski poranek II "

Obrazek

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: parawany

autor: miki789 » 02 lip 2018, 10:03

W akademiku mieliśmy parawan, coś takiego fototap.pl/parawany i rewelacyjnie się sprawdzał, jak chciałem się pouczyć, a w pokoju jeszcze było sporo osób. Normalnie siadasz za parawanem i cię nie ma. Dużo zastosowań i fajna dekoracja. Podejrzewam, że może nawet ukrywać wiele niedoskonałości po nieudanych remontach nawet.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: parawany

autor: martinrekk » 25 lip 2018, 11:40

Właśnie niedawno zastanawiałem się, czy robić zabudowę balkonu, ale wybrałem parawan dekoracyjny, coś w tym stylu Obrazek, tylko z neutralnym wzornictwem i dobrze mi się dopasował do aranżacji. Poza tym, jak mi się znudzi to po prostu sobie przestawię lub kupię inny. Dobra, elastyczna opcja na wydzielenie przestrzeni i na ukrycie się przed niepożądanym wzrokiem, przynajmniej w moim przypadku :)

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: parawany

autor: PrzemekS » 30 lip 2018, 1:07

fajna sprawa, zawsze mi się podobały, lubię klimaty azjatyckie a tak mi sie kojarza parawany

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: parawany

autor: Piotr1955 » 02 sie 2018, 14:23

Kupiliśmy parawan do domu, bo po remoncie nam wyszła wada ściany i parawan stoi tam, gdzie jest właśnie brak. Sprawdza się, niezła dekoracja. Z tych ciekawszych to ma na pewno Fototap jeden z bardziej przejrzystych sklepów z tej kategorii. Ogólnie trudno znaleźć parawany dekoracyjne w lepszych cenach.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości

Gotowe projekty domów