Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurzania

Instalacja odkurzacza centralnego wymaga fachowej wiedzy i starannego rozplanowania. Dowiedz się o wadach i zaletach tego rozwiązania oraz poznaj najnowsze rozwiązania zastosowane w tej dziedzinie.
admowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2014, 10:30
Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurzania

autor: admowski » 22 wrz 2014, 10:32

Szukam jakiegoś dobrego wykonawcy do wykonania projektu i instalacji centralnego odkurzania, najlepiej od nas z Rybnika albo jakieś niedalekiej lokalizacji, żeby w razie problemów mieć firmę na miejscu. Z góry dziękuje za polecenie.

Awatar użytkownika
urokdrewna
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 09 sie 2010, 14:27
Kontaktowanie:
Re: Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurz

autor: urokdrewna » 22 wrz 2014, 14:38

A dlaczego firma regionalna, przecież wykonawca z innej lokalizacji tez może zrobić dobrze albo może nawet lepiej..?Mam znajomego fachowca z Wrocławia i z tego co mi wiadomo dojeżdża więc jak byś chciała kontakt to daj znać.

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurz

autor: Bolas » 22 wrz 2014, 19:02

Czy Żory są za daleko? Bo już jeden kolega z forum powiedział że tak.
vt/40314/0/uslugi-minikoparka-zory-rybnik-jastrzebie-pawlowice#293969

Poza tym dział odkurzaczy centralnych został stworzony na tym forum z mojej inicjatywy.

JacekKowalski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 21 kwie 2011, 10:14
Lokalizacja: Pszczyna
Re: Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurz

autor: JacekKowalski » 23 wrz 2014, 9:19

admowski pisze:Szukam jakiegoś dobrego wykonawcy do wykonania projektu i instalacji centralnego odkurzania, najlepiej od nas z Rybnika albo jakieś niedalekiej lokalizacji, żeby w razie problemów mieć firmę na miejscu. Z góry dziękuje za polecenie.


sprawdź sobie pgb system na sygnały (obok ronda)- wiem, że zajmują się też instalacjami centralnego odkurzania a współpracowałem z nimi przy kilku zleceniach i są w porządku. poza tym masz ich pod ręką
Pozdrawiam

admowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2014, 10:30
Re: Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurz

autor: admowski » 24 wrz 2014, 9:35

urokdrewna pisze:A dlaczego firma regionalna, przecież wykonawca z innej lokalizacji tez może zrobić dobrze albo może nawet lepiej..?Mam znajomego fachowca z Wrocławia i z tego co mi wiadomo dojeżdża więc jak byś chciała kontakt to daj znać.


Jak chcesz to możesz podać. A dlatego chcę kogoś miejscowego bo już zdarzyło nam się przejechać na wykonawcach z innych regionów. Poza tym jeśli chodzi o usługi serwisowe to firma rodzime lepiej się sprawdzają, biorąc pod uwagę chociażby czas dojazdu.

admowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2014, 10:30
Re: Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurz

autor: admowski » 24 wrz 2014, 9:38

JacekKowalski pisze: sprawdź sobie pgb system na sygnały (obok ronda)- wiem, że zajmują się też instalacjami centralnego odkurzania a współpracowałem z nimi przy kilku zleceniach i są w porządku. poza tym masz ich pod ręką


Znalazłam ich w sieci i wydają się być ok. A mógłbyś powiedzieć coś więcej, są terminowi?

JacekKowalski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 21 kwie 2011, 10:14
Lokalizacja: Pszczyna
Re: Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurz

autor: JacekKowalski » 25 wrz 2014, 18:04

wywiązywali się ze swojej roboty i ludzie byli zadowoleni. z terminami nie ma problemów, w końcu dla fachowca czas to pieniądz. nie wiem co mógłbym więcej napisać najlepiej zadzwoń i pogadaj. zresztą możesz też wziąć namiary na kogoś u kogo robili i zobaczyć co i jak
Pozdrawiam

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurz

autor: Bolas » 26 wrz 2014, 16:46

Zwróć uwagę na wykonanie próby szczelności wakuometrem jeżeli takiej ci nie oferują to nie bierz firmy.

dudek20
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2016, 14:42
Re: Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurzania

autor: dudek20 » 03 mar 2016, 14:57

Ile kosztuje wykonanie takiej instalacji? I czy w już całkowicie wykończonym domu można jeszcze zrobić taką instalację? Jak dużo kłopotu sprawią takie prace?

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Rybnik,szukam wykonawcy do instalacji centralnego odkurzania

autor: Bolas » 05 mar 2016, 21:47

Na ogół instalację centralnego odkurzacza wykonuje się przed tynkami. W niektórych jednak przypadkach przy dobrym ułożeniu pomieszczeń da się taką instalację wykonać schludnie tak by była mało widoczna. Jeżeli budynek nie jest ocieplony można też instalację wyprowadzić po ścianach zewnętrznych - miałem takie 2 przypadki. Ciężko powiedzieć jeżeli nie widzi się rzutów i sytuacji aktualnej w budynku.
Firma Ogólnobudowlana K-BOLBUD Bolesław Wujczyk
Żory - śląskie


Wróć do „Odkurzacze centralne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów