pytanie o piec CO

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

młodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2008, 19:55
Lokalizacja: Koło
pytanie o piec CO

autor: młodziak » 28 sty 2008, 20:15

witam

mam pytanie , będe wdzieczny za radę.

Posiadam dom 100m2 po zmarłych rodzicach. Jest w nim dużo zrobione ale jeszcze mam kilka rzeczy do zrobienia np piec co. Teraz mam olejowy ale jak wiadomo olej drogi więc chce wymienić. Może mi ktos doradzic jaki piec kupić? oczywiście chodzi mi o ekonomiczne rozwiązanie. Dodam, że posiadam grzejniki podłączone rurkami miedzianymi ( znaczy się są takie żółte ) Muszę kupić też boiler.

Będę wdzięczny za radę
odrestaurowuję dom po rodzicach, niewiele wiem więc tu jestem :)

Awatar użytkownika
Shive
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 461
Rejestracja: 23 sie 2007, 16:29
Lokalizacja: Bytom

autor: Shive » 28 sty 2008, 22:23

Jak jesteś leniwy to groszkowany z podajnikiem (często awaryjne - podajnik) jak lubisz bardziej tkwić w sprawach praktycznych to Ogniwo Biecz (bardzo trwałe) już kiedyś pisałem, że wymieniłem po 15-tu latach a nadal chulał, tylko ja siem zrobił leniwy zero czyszczenia bo czas nie pozwalał, następny chula zajeb.. teraz mniej nerwowowy każdy dzień w domciu mym :lol:

kubi78
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 03 sty 2008, 14:50
Lokalizacja: Gliwice

autor: kubi78 » 29 sty 2008, 13:42

Podłączę się pod temat
Shive byłem na stronie Ogniwo i tanie mają te kotły 7tys za 17 kW - podajnik ślimakowy i pełna kulturka.
Myślę jeszcze nad Ling 15-150 Klimosza lub coś HEF-a lub R-eco.
Jak rozwiązałeś u siebie cwu przy Ogniwie???


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 172 gości

Gotowe projekty domów