Rodzaje baterii umywalkowych, czyli jak wygodnie myć ręce

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Rodzaje baterii umywalkowych, czyli jak wygodnie myć ręce

autor: Redakcja » 23 lis 2015, 9:59

Mycie rąk to podstawa codziennej higieny, jednak aby robić to wygodnie, potrzebna jest odpowiednia bateria umywalkowa. Rodzaje baterii umywalkowych, czyli jak wygodnie myć ręce >>
Redakcja

maciejos
Aktywny
Aktywny
Posty: 154
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:00
Rodzaje baterii umywalkowych, czyli jak wygodnie myć ręce

autor: maciejos » 23 lis 2015, 9:59

Planuje zrobić łazienkę w stylu trochę afrykańskim. Będzie dużo drewna i kamienia. Mam problem z doborem baterii umywalkowej. W łazience będzie dużo brązów i zieleni, jasny kamień. Umywalka w kolorze jasnego kamienia, i zastanawiam się czy ta bateria pasuje [Salonyhoff] . Jest w takim samym kolorze jak moja umywalka...

Bossman
Aktywny
Aktywny
Posty: 211
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:51
Lokalizacja: Suwałki

autor: Bossman » 29 gru 2015, 13:34

Czasami te baterie wyglądają tak, że nie wiadomo jak ich użyć. Ja u siebie w domu mam prostą Esmai i kłopotów z nią żadnych nie mamy.

Kan-dan
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 25 lip 2015, 0:33
Lokalizacja: Warszawa
Re: Rodzaje baterii umywalkowych, czyli jak wygodnie myć ręc

autor: Kan-dan » 04 sty 2016, 22:56

Strasznie nie lubię baterii jednouchwytowych, wolę o wiele bardziej te z dwoma uchwytami.
Pozdrawiam! ;)

pokoe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 10 kwie 2013, 20:36

autor: pokoe » 14 sty 2016, 21:44

Bossman pisze:Czasami te baterie wyglądają tak, że nie wiadomo jak ich użyć. Ja u siebie w domu mam prostą Esmai i kłopotów z nią żadnych nie mamy.


Hahaha, przypomina mi się mój pierwszy kontakt z baterią termostatyczną, też nie wiedziałem jak się do niej zabrać. A tak to pochwalam wybór, w prostocie siła!

Mopka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2015, 9:50
Re: Rodzaje baterii umywalkowych, czyli jak wygodnie myć ręc

autor: Mopka » 18 sty 2016, 23:26

no ja też nie wiedziałam jak taka bateria działa. ale w domu to spisze się jak są dzieci czy osoby starsze... zreszta teraz to można wybierać i przebierać w bateriach. wiele widziałam na lazienkaplus....zresztą do łazienki wiele tam kupowałam


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

Gotowe projekty domów