Płynny smar do kotłów na ekogroszek - CARBO SMAR

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Płynny smar do kotłów na ekogroszek - CARBO SMAR

autor: Redakcja » 21 gru 2015, 11:48

CARBO SMAR to płynny smar do kotłów opalanych ekogroszkiem i zasilanych podajnikiem ślimakowym. O tym, iż taka substancja istnieje jeszcze kilka... Płynny smar do kotłów na ekogroszek - CARBO SMAR >>
Redakcja

coal
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2015, 16:00
Płynny smar do kotłów na ekogroszek - CARBO SMAR

autor: coal » 21 gru 2015, 11:48

Polecam produkt jako skuteczny środek. To nie jest placebo, naprawdę działa

SUSPENSER
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 666
Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:15
Lokalizacja: Miłoszyce, tel. 690 678 778
Kontaktowanie:
Re: Płynny smar do kotłów na ekogroszek - CARBO SMAR

autor: SUSPENSER » 21 gru 2015, 16:09

Przetestowałem go u siebie i faktycznie podajnik pracuje ciszej, więc go będę polecał klientom.
Preferuję kontakt przez @ bo prywatne wiadomości znikają.

mgadow
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2015, 11:24

autor: mgadow » 26 gru 2015, 11:35

Produkt jest na prawdę spoko, bardzo wyciszył mi piec, leję odrobinę więcej niż mówi producent (tak na wszelki wypadek hehe), nie zrywają się zawlweczki.
Popiołu to mam w sumie tyle samo, ale jest mniej zgranulowany , bardziej pylisty przez co rzadziej go muszę wyrzucać. Hałas, zawleczki i popiół były dla mnie najbardziej upierdliwe, także polecam.

coal
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2015, 16:00

autor: coal » 01 sty 2016, 13:34

A ja sprawdziłem jeszcze coś innego, wrzuciłem popiół do wody/ po zamieszaniu i wylaniu tego co zostało na górze i wywaleniu dwóch kamyków z dna stwierdzam że węgla na dnie była śladowa ilość w porównaniu z początkiem sezonu kiedy nie lałem carboamaru .

tajemniczydonpedro
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2016, 21:57

autor: tajemniczydonpedro » 09 sty 2016, 22:11

Wlałem już z 5 litrów carbo smaru (mam duży piec i leje troche wiecej niz mówi instrukcja) polecam obiema rękami. Dla mnie najważniejsze było wyciszenie pieca i wyeliminowanie zerwanych zawleczek. Żona z tego powodu nie chciała zostawać sama w domu. Produkt sprawdza sie w 100%

Enerbau Tanie Grzanie
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 683
Rejestracja: 06 mar 2015, 13:27
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Kontaktowanie:
Re: Płynny smar do kotłów na ekogroszek - CARBO SMAR

autor: Enerbau Tanie Grzanie » 09 sty 2016, 23:03

Pozdrawiamy żonę. Serce się raduje, że znalazł się sposób na uciążliwy system CO. Gdyby jeszcze udało się zmniejszyć koszty użytkowania takiego systemu, a przede wszystkim podnieść jego komfort i bezobsługowość , to pewnie byłby pełen sukces.


.
ENERBAU - Ogrzewania Na Podczerwień.

Wolodia1960
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2016, 21:26

autor: Wolodia1960 » 13 sty 2016, 21:37

W sumie to nie napiszę nic odkrywczego-jest ciszej...w zasadzie bezgłośnie, popiół rzadziej wyrzucam. Chciałem natomiast podziękować firmie carbosmar bo zanim kupiłem to zadzwoniłem (jeszcze raz przepraszam za późną porę) i gość mi wytłumaczył jak ustawić dobrze sterownik pieca, zużywam teraz mniej ekogroszku. Porządna firma-polecam i firmę i produkt


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości

Gotowe projekty domów