Nietypowe miejsce na drzwiczki rewizyjne

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

barsto27
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 gru 2015, 20:26
Lokalizacja: łódz
Nietypowe miejsce na drzwiczki rewizyjne

autor: barsto27 » 19 gru 2015, 18:36

Witam jako że mieszkanie mam juz gotowe poza zrobieniem tylko płytek w kuchni to chętnie wysłucham fachowych opinie jak poradzić sobie z kłopotem i wcisnąć w to drzwiczki rewizyjne , poniżej foto jak wygląda to na stan dzisiejszy proszę poradzicie mi jak do najlepiej wykonać aby miało to sens i nogi.
Obrazek
bartek.s

Interno
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2404
Rejestracja: 05 lis 2008, 22:07
Re: Nietypowe miejsce na drzwiczki rewizyjne

autor: Interno » 19 gru 2015, 19:20

Radzę te podejścia zrobić na nowo.
Ten kto to wykonywał zrobił to po partacku bez podstawowych zasadach jak się prowadzi rurki o ewentualnym zabezpieczeniu miedzi to już całkowicie zapomniał.

barsto27
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 gru 2015, 20:26
Lokalizacja: łódz
Re: Nietypowe miejsce na drzwiczki rewizyjne

autor: barsto27 » 19 gru 2015, 20:16

A dlaczego na nowo a co jest w tym nie tak słucham propozycji pozatym to. Nie ja wykonywałem przyłącze ... Hmmm
bartek.s

Gość10463
Re: Nietypowe miejsce na drzwiczki rewizyjne

autor: Gość10463 » 19 gru 2015, 20:34

rurki nie powinny być pod kątem .. Interno ma rację z tą "fachowością" i ja jestem tego samego zdania

sądzę, iż taniej będzie zrobić podejście w ścianie ukryte, niż kombinowanie z jakimiś drzwiczkami rewizyjnymi, wystarczyłoby skuć tynk na ścianie bo widać że jest go jeszcze sporo

dla hydraulika to jakieś 3 godzinki roboty czyli jakieś 150 zł

ale ostateczne zdanie należy do hydraulika nie do inwestora, sądzę że żaden hydraulik tego jeszcze nie widział na własne oczy, ale dla mnie to istny MEM REMONTOWY :lol:

barsto27
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 gru 2015, 20:26
Lokalizacja: łódz
Re: Nietypowe miejsce na drzwiczki rewizyjne

autor: barsto27 » 19 gru 2015, 20:56

Kurde już niechce sie kombinować z ta instalacja a myślicie ze będzie jakiś problem żeby funkcjonowała w tym ta ciepła woda , a proszę w grubsza mi powiedzieć jak by to zrobić po fachowemu dam zdiecje jak przed zatynkowaniem to wyglądało .
Obrazek
bartek.s

Gość10463
Re: Nietypowe miejsce na drzwiczki rewizyjne

autor: Gość10463 » 19 gru 2015, 21:20

ale jaki w tym widzisz problem aby to przerobić tak jak ma być przecież kocioł ktoś wieszał i podłączał więc mógł ci to zrobić bez problemu, miejsca aż nadto było

zawsze uważam, że trzeba sobie ułatwiać życie a nie je utrudniać

barsto27
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 gru 2015, 20:26
Lokalizacja: łódz
Re: Nietypowe miejsce na drzwiczki rewizyjne

autor: barsto27 » 19 gru 2015, 21:41

Wiesz co problem tkwił w tym ze ja dostałem mieszkanie z administracji i instalacjia była już zainstalowana ogólnie nie jest mieszkanie własnościowe miałem w planie tylko jakieś drzwiczki i płytki a jeżeli chodzi o stan wcześniejszego foto to administracja remontowała mieszkanie i niebyło to w kosztorysie .
bartek.s

barsto27
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 gru 2015, 20:26
Lokalizacja: łódz
Re: Nietypowe miejsce na drzwiczki rewizyjne

autor: barsto27 » 19 gru 2015, 22:48

Pisze tez na 2 forum internetowym co sądzicie o pomyśle zlikwidować zawór zakręcania wody , i zawór bezpieczeństwa i w miejsce zaworu bezpieczeństwa dać takie cos jak na foto.
Obrazek
bartek.s

mila8888
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 19 sie 2015, 10:02
Re: Nietypowe miejsce na drzwiczki rewizyjne

autor: mila8888 » 28 gru 2015, 19:22

sam mam takie zabezpieczenia i na razie nie mam z nimi żadnego problemu


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości

Gotowe projekty domów