Grzejniki łazienkowe - drabinki, suszarki, grzałki

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Grzejniki łazienkowe - drabinki, suszarki, grzałki

autor: Redakcja » 18 lis 2015, 15:28

Grzejniki łazienkowe potocznie nazywa się drabinkami - zwykle występują właśnie w takiej formie. Grzejniki łazienkowe - drabinki, suszarki, grzałki >>
Redakcja

maciejos
Aktywny
Aktywny
Posty: 154
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:00
Grzejniki łazienkowe - drabinki, suszarki, grzałki

autor: maciejos » 18 lis 2015, 15:28

Z jednej strony dużo się mówi o tym by robić podłogowe ogrzewanie w łazience, i uważam że ma to wiele zalet, zwłaszcza w zimie, kiedy można gołą stopą stanąć na ciepłych płytkach :) Z drugiej strony grzejniki są praktyczne, nie tylko ogrzewają, ale mogą posłużyć do osuszania ręczników, czy prania. Można oczywiście połączyć 2 w 1 i to wydaje się najrozsądniejszym wyjściem. Mamy dostępne mnóstwo kolorów i kształtów, tak jak na tym przykładzie [Salonyhoff]

zu_za
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 15 lip 2015, 9:23
Re: Grzejniki łazienkowe - drabinki, suszarki, grzałki

autor: zu_za » 20 lis 2015, 8:52

Ale przecież praktycznie w każdej łazience robi się i ogrzewanie podłogowe i grzejnik :)
A co do nazewnictwa- grzejnik łazienkowy to po prosty grzejnik łazienkowy i przy tym pozostańmy może :P
Jeśli będziecie szukać odpowiednich to proponuje zajrzeć też tutaj- http://www.sklepkati.pl/k273,grzejniki-lazienkowe.html, mają całkiem spory wybór i fajne ceny.

MilczacyRoman
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 31 paź 2015, 12:14
Re: Grzejniki łazienkowe - drabinki, suszarki, grzałki

autor: MilczacyRoman » 23 lis 2015, 18:25

też mam grzejniki suszarki w łazience i sa naprawdę praktyczne. My sobie zamówlismy przez firmę Thomson. Oni od lat produkują grzejniki dekoracyjne i mają szeroki asortyment. Jak szukacie solidnych grzejników do lepiej się skontaktować z taką firmą http://thomson24.pl/ niż kupować w markecie .

Baniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:44
Re: Grzejniki łazienkowe - drabinki, suszarki, grzałki

autor: Baniek » 25 lis 2015, 11:18

Fajne grzejniki i dość spory wybór widziałem na łazience....zresztą sam tam kupowałem i miałem problem żeby zdecydowac się. Z jednej strony chciałem coś niepowtarzalnego z drugiej żeby grzało. ale znalazłem tam idealny grzejnik który pełni wlasnie te dwie funkcje!


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

Gotowe projekty domów