Syfon brodzikowy czyszczony od góry 50 mm

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Stock
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 18 sty 2011, 21:25
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Syfon brodzikowy czyszczony od góry 50 mm

autor: Stock » 17 paź 2015, 14:01

Prosiłbym o opinie fachowców na temat syfonów brodzikowych czyszczonych od góry, przystosowanych do brodzików z otworem 50 mm. Z tego typu syfonami nie miałem dotąd do czynienia.
Oferta rynkowa jest pozornie duża (np. McAlpine), ale żaden z producentów nie ujawnia budowy takiego syfonu (rysunku przekrojowego itp.) , a wiedza sprzedawców niestety nie sięga tak głęboko.

Wiadomo, że syfon brodzikowy jest szczególnie narażony na zatykanie się włosami, tłuszczem, mydłem itd. Jeżeli dokonam złego wyboru wymiana syfonu nie będzie już możliwa...

czeka
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2015, 13:05
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Syfon brodzikowy czyszczony od góry 50 mm

autor: czeka » 22 paź 2015, 13:33

Producenci nie podają przekrojów i rysunków syfonów? No to wszedłem na stronę pierwszego lepszego

http://www.vabo.pl/wp-content/uploads/2 ... SYFONY.pdf

Wg mnie każdy producent powinien mieć obowiązek podawania opisu i rysunków syfonów i nie tylko.

Stock
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 18 sty 2011, 21:25
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Re: Syfon brodzikowy czyszczony od góry 50 mm

autor: Stock » 22 paź 2015, 18:01

Kolego, jeżeli przesyłasz materiał - jako argument przeciwko mojej tezie, że nie ma rysunków przekrojowych, instrukcji czyszczenia itd.- to racz najpierw sam sprawdzić, co w nim umieszczono.
Otworzyłem link do owej strony: nie ma ani krzty informacji o budowie tego syfonu, ani o sposobie jego czyszczenia...


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości

Gotowe projekty domów