Podłoga z drewna egzotycznego doussie

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Podłoga z drewna egzotycznego doussie

autor: Redakcja » 19 wrz 2015, 16:22

Drewno egzotyczne doussie sprawia, że podłoga jest piękna, nietuzinkowa i z charakterem. Ponadto to drewno jest... Podłoga z drewna egzotycznego doussie >>
Redakcja

Małgorzata Krzysiak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 27 lip 2015, 10:34
Podłoga z drewna egzotycznego doussie

autor: Małgorzata Krzysiak » 19 wrz 2015, 16:22

wyobrażam sobie cenę takiego drewna. Ja mam z baltic wood i tak musiałam troszeczkę odłożyć, bo wszędzie drewno jets drogie, ale ja się nie dziwie, bo to jets inwestycja na lata.
Małgorzata Krzysiak

ains
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2014, 17:14

autor: ains » 19 wrz 2015, 16:49

egzotyczne drewno jest bardzo popularn obecnie, słyszałam już kilka razy od znajomych, że oglądali różne rodzaje desek do domu. Ja zastanawiam sie własnie nad parkietstudio, bo mają duży wybór i wyysłają fachowców do ułożenia podłogi. Poza tym zastanawiam sie czy 3warstwową deskę wziać, wydaje mi się, ze będzie najlepsza.

ains
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2014, 17:14

autor: ains » 19 wrz 2015, 16:50

egzotyczne drewno jest bardzo popularn obecnie, słyszałam już kilka razy od znajomych, że oglądali różne rodzaje desek do domu. Ja zastanawiam sie własnie nad parkietstudio, bo mają duży wybór i wyysłają fachowców do ułożenia podłogi. Poza tym zastanawiam sie czy 3warstwową deskę wziać, wydaje mi się, ze będzie najlepsza.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 35 gości

Gotowe projekty domów