Drewno egzotyczne na podłodze - część I

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Drewno egzotyczne na podłodze - część I

autor: Redakcja » 19 wrz 2015, 16:18

Drewno egzotyczne słusznie kojarzy się z długowiecznością. To materiał, którego nie wymienia się z powodu starości. Drewno egzotyczne na podłodze - część I >>
Redakcja

Małgorzata Krzysiak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 27 lip 2015, 10:34
Drewno egzotyczne na podłodze - część I

autor: Małgorzata Krzysiak » 19 wrz 2015, 16:18

szlachetnie wygląda takie drewno, bardzo mi się podoba,szczególnie, ze jest ciemne. Ja mam u siebei również ciemy parkiet debowy z baltic wood, wygląda wspaniale, samo to, że jets to drewno to już robi bardzo dużo.
Małgorzata Krzysiak

Małgorzata Krzysiak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 27 lip 2015, 10:34

autor: Małgorzata Krzysiak » 19 wrz 2015, 16:21

drewno wygląda bardzo majestatycznie, szczególnie gdy jets ciemne. Ja mam u siebe z baltic wood ciemny dab bardzo ładnie wygląda w salonie przy jasnej oprawie.
Małgorzata Krzysiak

ains
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2014, 17:14

autor: ains » 19 wrz 2015, 16:47

Małgorzata zgadzam sie z Tobą, takie odcienie wyglądają bardzo szlachetnie, majestatycznie. Ja u siebei wyłożyłamw kuchni i w salonie ciemny dąb z parkiet studio, wygląda rewelacyjnie. Każda drewniana pogłoga będzie świetnie wyglądac.

ains
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2014, 17:14

autor: ains » 19 wrz 2015, 16:47

Małgorzata zgadzam sie z Tobą, takie odcienie wyglądają bardzo szlachetnie, majestatycznie. Ja u siebei wyłożyłamw kuchni i w salonie ciemny dąb z parkiet studio, wygląda rewelacyjnie. Każda drewniana pogłoga będzie świetnie wyglądac.

Katia
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 31 lip 2014, 14:45
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórze

autor: Katia » 14 lis 2015, 20:42

Drewno jest piękne, czy to barlinek, baltic wood czy też inna firma. Natomiast ze względów praktycznych nie zdecydowałam się na ciemną podłogę.

MilczacyRoman
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 31 paź 2015, 12:14
Re: Drewno egzotyczne na podłodze - część I

autor: MilczacyRoman » 25 lis 2015, 14:52

Jest naprawdę bardzo ładne i myślę a jeśli c chodzi o kolor to też preferuje raczej jasne odcienie.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów