Renowacja dachu styro+papa termozgrzewalna

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

bonku07
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2013, 10:24
Lokalizacja: Kalety
Renowacja dachu styro+papa termozgrzewalna

autor: bonku07 » 19 sie 2015, 21:28

Witam.
Wraz z moimi rodzicami przymierzam sie do renowacji dachu.
Zamierzamy zrzucic stara papę , na to położyc styropapę biterm eps 100 10 cm ( nie lepiej byłoby 15 cm , zważywszy na mniejsze straty ciepła?) N a to dac papę termozgrzewalną mida standard pv S3 podklad , pozniej mida top PV200 S5 , krokwie powydłużać , obić błazerią , jeżeli zajzie taka potrzeba wymienic klilka czy klikanaście desek.
Co powiecie na taki układ? To zaproponował nam znajomy dekarz ktory bedzie wykonywał dach. Dach ma ok. 50 lat.
Prosiłbym o porady was , bo wiem że są tu mądrzy ludzie co sie na tym znają.
Pozdrawiam
Obrazek

Gość10463
Re: Renowacja dachu styro+papa termozgrzewalna

autor: Gość10463 » 20 sie 2015, 4:15

skoro dekarz uważa i jest tego pewien, że będzie dobrze, po co pytasz ??? - chcesz ojca uczyć dzieci robić czy co ? nikt z nas nie widział Twojego dachu i gów... wie co w nim piszczy co trzeba a co należy naprawić ...

Joooli
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2015, 8:06
Re: Renowacja dachu styro+papa termozgrzewalna

autor: Joooli » 28 sie 2015, 14:02

Nie jestem pewna, ale firma Alufasbud zajmuje się renowacją budynków, więc dachami chyba też :D sprawdź na ich stronie - piaskowanie.eu albo zadzwoń do nich. Może pomogą ;)

Gość10463
Re: Renowacja dachu styro+papa termozgrzewalna

autor: Gość10463 » 30 sie 2015, 12:11

Joooli pisze:Nie jestem pewna, ale firma Alufasbud zajmuje się renowacją budynków, więc dachami chyba też :D sprawdź na ich stronie - piaskowanie.eu albo zadzwoń do nich. Może pomogą ;)


a ja jestem pewny, że piszesz na zlecenie pseudo reklamy tym firmom ...
renowacja to pojęcie względne ale co papa ma wspólnego z felgami to chyba tylko TY wiesz


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów