Zalety tej, a nie inne inwestycji

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

krystianWQ
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2014, 21:11
Zalety tej, a nie inne inwestycji

autor: krystianWQ » 28 wrz 2014, 21:15

A powiedzcie mi, co przeważa za tę, a nie inną inwestycją? Rzućcie kilka zalet, które posiada właśnie ta inwestycja? Tutaj mogłoby się znaleźć małe kompendium wiedzy odnośnie tego osiedla. Fajnie byłoby, gdyby osoby, które już tam mieszkają przemówiły. ;) Czekamyyy.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Zalety tej, a nie inne inwestycji

autor: Cudna » 09 paź 2014, 10:12

Zaletą mieszkania, a raczej inwestycji w której chcę kupić mieszkanie jest np. kameralność (nie wybrałabym wielkiego bloku, jak za czasów PRL-u). Wolę mniejsze bloki, takie 4-6 pięter.

62miko
Aktywny
Aktywny
Posty: 286
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:40
Re: Zalety tej, a nie inne inwestycji

autor: 62miko » 14 paź 2014, 16:07

Ja szukając mieszkania zwracam uwagę głównie na wygląd i przestronność mieszkania. Wygląd samego osiedla też oczywiście ma znaczenie bo nie podobają mi się osiedla z lat 80-tych czy 90-tych. Aktualnie oglądam mieszkania na http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-gdynia/ i jak na razie spodobały mi się cztery propozycje. Fajnie byłoby kupić mieszkanie pod wynajem by dzieciaki miały jakieś zabezpieczenie na przyszłość

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Zalety tej, a nie inne inwestycji

autor: Cudna » 15 paź 2014, 11:07

Nie każdego stać na to by kupić mieszkanie pod wynajem. Jak ktoś szuka mieszkania dla siebie, to może bardzo długo szukać, jest tyle wyznaczników... Teraz głównie buduje się przestronne mieszkania, nawet jeśli nie mają dużego metrażu. Skoro piszesz o Trójmieście to może zajrzyj też na Dzień Otwarty na Lawendowych Wzgórzach, biuro sprzedaży ma być otwarte aż do 19, więc dla wszystkich pracujących :)

Sanna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 02 cze 2015, 19:17
Re: Zalety tej, a nie inne inwestycji

autor: Sanna » 16 cze 2015, 22:10

Coraz więcej osób preferuje mieszkania na obrzeżach miasta. Część osób woli skorzystać jednak z tej opcji że kupi mieszkanie niedaleko dużego miasta np. Wrocławia, a trochę taniej, a tak czy tak będzie miała dobry dojazd, np. z tego co wiem sporo nowych mieszkań powstaje w nowym smolcu.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Zalety tej, a nie inne inwestycji

autor: Cudna » 11 sie 2015, 12:59

A propo mieszkań na obrzeżach miasta, ciekawa jestem gdzie dokladnie Robyg zakupił ziemię w Ursusie... W internecie słychać tylko pogłoski...

ains
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2014, 17:14
Re: Zalety tej, a nie inne inwestycji

autor: ains » 11 sie 2015, 20:41

Ja mogę polecić piękne mieszkanie we Wrocławiu, nadaje się pod wynajem ;) cotodom.pl/oferta/mieszkanie-w-kamienicy-po-kapitalnym-remoncie-ID2IuHy.html
Kupno mieszkania to inwestycja na lata, ale trzeba się też liczyć z tym, że co kilka lat będzie ono wymagało unowocześnienia, ale przy dobrej lokalizacji może ono się okazać niezłym zastrzykiem gotówki.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Zalety tej, a nie inne inwestycji

autor: Cudna » 10 paź 2015, 13:57

Odkopałam temat, bo wydaje się istotny :)
Do zalet dodałabym lokalizację - w końcu szukamy mieszkania, do którego można się dostać bez problemów. Kolejna kwestia - infrastruktura wokół osiedla.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Zalety tej, a nie inne inwestycji

autor: malina32 » 03 mar 2016, 11:01

Temat bardzo dobry, zwykle różnimy się trochę w oczekiwaniach, jednią szukają spokoju inni wolą centrum. Szkoda że nie da się tego połączyć :D ale teraz dzięki S8 na Bemowie nie jest źle, z Lazurowej 168 można się łatwo dostać np. na Mokotów. Niby drugi koniec miasta a samochodem dojedzie się w 15-20min. To mnie przekonuje najbardziej w tej lokalizacji.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów