Pokój malucha a pokój nastolatka

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Pokój malucha a pokój nastolatka

autor: Redakcja » 09 sie 2015, 22:10

Głowa i serce dziecka to carte blanche. To my w dużej mierze pociągamy za pióro, które wypełnia pierwsze... Pokój malucha a pokój nastolatka >>
Redakcja

kasiulka80
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 01 sie 2015, 23:00
Pokój malucha a pokój nastolatka

autor: kasiulka80 » 09 sie 2015, 22:10

Myślę , ze pokój malucha a nastolatka można połączyć trzeba wybrać po prostu meble , które będą odpowiednie dla każdego wieku i własnie takie są tutaj ; allegro.pl/lozko-190-90-szuflada-materac-meble-aranzacja-i5180649955.html

Dorota Perczak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 76
Rejestracja: 27 sie 2015, 20:33

autor: Dorota Perczak » 11 wrz 2015, 22:53

hahah ale trafiłaś a ja mam własie take meble w swoim domu :)) naprawde dzieci są z nich bardzo zadowolone a ja razem z nimi
Dorota Perczak

edytaN
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 07 lip 2015, 8:27
Re: Pokój malucha a pokój nastolatka

autor: edytaN » 13 paź 2015, 7:41

już ostatnie szlify przy zakupie mieszaknia http://nowezerniki-or.pl/wp-content/the ... df/B01.pdf ale nie o to mi chodzi, mianowicie, chodzi nam o urządzenie pokoju dla 10 latka ? Chcielibyśmy już coś zmienić m.in.. dlatego że nasz chłopak bądź co bądź zmienia swoje zainteresowania, ale mniejsza o to chodzi nam właśnie o urządzenie dla niego pokoju, co powinniśmy kupić mu do pokoju? Zaaranżować bardziej pokój dla dziecka - kolorowo, czy młodzieżowy - stonowany ?


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 52 gości

Gotowe projekty domów