Klimatyzacja - Kraków - poddasze.

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

robet14
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 lis 2011, 16:16
Klimatyzacja - Kraków - poddasze.

autor: robet14 » 08 cze 2015, 13:59

Witajcie,
Szukam pomysłu na ochłodzenie poddasza, a którym mieszkam. Znalazlem całkiem zacne klimatyzatory LG (http://grzejemy.pl/pl/p/Klimatyzator-LG-Split-Inwerter-Standard-Inverter-V-P12RL-zestaw-3%2C5-kW/498 - to przyklad). Pytanie - jak to wygląda z utrzymaniem później (ta firma ofruje też montaż i serwis). Wszystko fajnie, tylko czy LG czy może jakies inne? Co radzicie, bo w tej kwestii po prostu nie wiem.
Dodam, że poddasze jest w typie "open-space" więc będa dość duże straty. Do ochlodzenia jest powierzchnia ok 50 m2

Pozdrawiam
R.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Klimatyzacja - Kraków - poddasze.

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 09 cze 2015, 4:54

Za ile oferują komfortowe mikroklimat?

adam33wars
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 gru 2011, 12:41
Re: Klimatyzacja - Kraków - poddasze.

autor: adam33wars » 22 cze 2015, 8:20

Za ile?:) To zależy od tego jakie, ile, o jakiej mocy itd, prawda?
Z tego co widzę kolega sie zastanawia, bo straty mieć będzie - oj będzie. To trzeba by bylo dokladnie policzyć. Zadzwoń sobie do nich - z tego co słyszałem, całkiem pomocni są. I znają sie na tym co robią - bo oni z Kremerowskiej są, prawda?
Możesz sobie pewnie również podejść - tylko wez sobie projekt mieszkania info o podłączach i inne takie - na ładne oczy wyceny nie zrobią:)

MoBród
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 23 lut 2015, 9:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Klimatyzacja - Kraków - poddasze.

autor: MoBród » 21 lip 2015, 9:33

Prawdopodobnie nie obejdzie się też bez 'wizji lokalnej'

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Klimatyzacja - Kraków - poddasze.

autor: Bolas » 21 lip 2015, 22:38

Proszę się też dowiedzieć czy mają certyfikat LG i czy zakupują jednostki w Polsce. Właśnie jestem po szkoleniu i dowiedziałem się że na rynku Polskim są dostępne jednostki tańsze sprowadzane z Węgier i nie obowiązuje na nie gwarancja na terenie Polski. Każde ich urządzenie jest rejestrowane w bazie więc warto się upewnić nim zaczną się kłopoty.

roksana33
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 07 lut 2015, 16:32
Re: Klimatyzacja - Kraków - poddasze.

autor: roksana33 » 20 lut 2016, 10:08

Ja wybrałam klimatyzację tej firmy http://www.ahs-krakow.pl/ Nie długo zrobię zamówienie aby już na lato była i chodziła. Zawsze chciałam mieć klimę w domu. Tym bardziej że mam wszystkie okna na południe i jest straszny ukrop.


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

Gotowe projekty domów