Domowe biuro

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Domowe biuro

autor: Redakcja » 18 lip 2015, 11:03

Podpięcie sprzętu potrzebnego nam do pracy, to często spore wyzwanie. Kable instalacyjne powinny być uporządkowane. Domowe biuro >>
Redakcja

Awatar użytkownika
v-tac
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2015, 10:24
Domowe biuro

autor: v-tac » 18 lip 2015, 11:03

Bardzo ważną kwestią pracy biurowej jest oświetlenie - odpowiednio dobrane nie męczy wzroku i poprawia wydajność. Polecam odwiedzić nasz e-sklep i poznać ofertę opraw biurowych LED http://www.energomania.pl/pol_m_PANELE-LED-154.html

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Domowe biuro

autor: Enerbau » 18 lip 2015, 11:26

Kolejny przykład "radosnej" twórczości Redakcji i zamieszczania nowych wątków w fałszywych działach.
W ten sposób Forum samo się zaśmieca, a użytkownicy nie znajdują pomocy.

Ja się pytam, co ma wspólnego technika oświetleniowa z ogrzewaniem?
Czy ktoś tam w Redakcji jeszcze myśli, czy tylko wkleja coś na chybił trafił, bo nie rozróżnia światła od ciepła.

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Domowe biuro

autor: Zami » 10 gru 2015, 16:06

Ja pracuję w domu od kilku dobrych lat i szczerze mam już dość. Ciężko jest się odciąć od innych obowiązków i po prostu pracować - a to pranie czeka, a to naczynia, obiad... Zdecydowanie lepiej jest pracować w biurze poza domem. Dlatego od jakiegoś czasu myślę o zakupie lub wynajęciu biura. Mam już nawet pomysły na urządzenie go. Chodzą mi po głowie szklane ściany działowe - http://www.scianydzialowe.com.pl/ oryginalne, dobre oświetlenie i designerskie meble. To byłoby miejsce w którym ze spokojem mogłaby pracować.

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Domowe biuro

autor: Enerbau » 10 gru 2015, 23:05

Jak masz dość to spadaj na drzewo, a nie spamuj na forum!!! :twisted:


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości

Gotowe projekty domów