Verticale biurowe czy rolety

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jagu
Aktywny
Aktywny
Posty: 298
Rejestracja: 13 gru 2014, 18:59
Verticale biurowe czy rolety

autor: jagu » 09 lut 2015, 18:43

Co lepiej sprawdzi się w biurze, które znajduje sie w domu jednorodzinnym? Verticale są chyba bardziej eleganckie, ale i trudniejsze w utrzymaniu?
urodzony optymista

maćkowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2015, 12:08
Re: Verticale biurowe czy rolety

autor: maćkowy » 23 lut 2015, 17:57

Jak biuro jest na przykład w kamienicy albo domu jednorodzinnym to moim zdaniem lepiej się sprawują rolety tylko takie dobrej klasy. W moim biurze są takie: http://asmar-sklep.pl/Roleta_Rubin,11.html są to rolety w kasecie, dobrze wykonane i proste w montażu. Verticale trzeba często prać, rolety nie. Rolety zajmują także mało miejsca.

piastek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 15 lut 2015, 12:04
Re: Verticale biurowe czy rolety

autor: piastek » 27 lut 2015, 17:24

maćkowy pisze:Jak biuro jest na przykład w kamienicy albo domu jednorodzinnym to moim zdaniem lepiej się sprawują rolety tylko takie dobrej klasy. W moim biurze są takie: http://asmar-sklep.pl/Roleta_Rubin,11.html są to rolety w kasecie, dobrze wykonane i proste w montażu. Verticale trzeba często prać, rolety nie. Rolety zajmują także mało miejsca.


Rolety, rolety i rolety zdecydowanie są lepsze moim zdaniem. Verticale po pewnym czasie się brudzą, albo ludzie je zacinają, bo plączą się sznurki. Takie rolety są o wiele lepsze i praktyczniejsze.

przemo123
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 lut 2013, 22:33
Re: Verticale biurowe czy rolety

autor: przemo123 » 26 cze 2015, 19:05

Ja jakoś mam większe przekonanie do rolet. My w firmie mamy z Roletexa rolety maxi w sali konferencyjnej (jak masz duże okna w domu to będę rewelacyjne), a w biurach rolety premium w prowadnicach. Mi przynajmniej odpowiada takie rozwiązanie.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości

Gotowe projekty domów