Remont: ogrzewanie, posadzki, gładź

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
kffiatekxd
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2015, 23:58
Lokalizacja: lublin
Remont: ogrzewanie, posadzki, gładź

autor: kffiatekxd » 16 kwie 2015, 0:11

Witam, chciałbym wyremontować dom jednorodzinny parterowy o pow. 60m2 i chciałbym ustalić mniej więcej jaki będzie koszt mojej inwestycji. Chciałbym zrobic:
-zerwanie podłogi (teraz jest tylko drewniana) wiec potrzebna jest posadzka najpierw pozniej jakies tanie panele
-ogrzewanie centralne z kotłem grzewczym ( są 2 pokoje, kuchnia i łazienka- w niej jest nowy grzejnik i instalacja), myślałem o plastikowych rurach z powodów finansowych i zwykłym piecu na węgiel, drewno. kotłownie mam dobudowana
-gładzie na ściany, ponieważ sa bardzo nierowne i sie sypią


Dom jest ocieplony, ma wstawione stosunkowo niedawno nowe okna. Myslalem o rurach do ogrzewania zeby wpuscic w podłoge. I nie chce zeby piec mi grzał wode, chodzi tylko o ogrzewanie domu. Wiele rzeczy czysto fizycznych moge robić sam.
Dzieki z góry za odpowiedzi, mam nadzieje ze dobrze nakreslilem swoj temat. Pozdrawiam.
kffiatekxd

KTH
Re: Remont: ogrzewanie, posadzki, gładź

autor: KTH » 16 kwie 2015, 8:33

po pierwsze na podstawie takiego opisu nie wiele można powiedzieć, aby cokolwiek napisać trzeba to zobaczyć i dopiero wycenić ....

to jest tak jak naprawa silnika na odległość .... coś stuka tylko nie wiadomo co, tak więc auto na lawetę i do mechanika, w przypadku domu "mechanik" musi przyjechać do Ciebie, chyba że na lawetę dom wsadzisz

nie ma rozwiązań typowych, każdy budynek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia

Galeria Parkietu Mława
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 587
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:18
Lokalizacja: Mława
Kontaktowanie:
Re: Remont: ogrzewanie, posadzki, gładź

autor: Galeria Parkietu Mława » 16 kwie 2015, 14:20

KTH pisze:po pierwsze na podstawie takiego opisu nie wiele można powiedzieć, aby cokolwiek napisać trzeba to zobaczyć i dopiero wycenić ....

to jest tak jak naprawa silnika na odległość .... coś stuka tylko nie wiadomo co, tak więc auto na lawetę i do mechanika, w przypadku domu "mechanik" musi przyjechać do Ciebie, chyba że na lawetę dom wsadzisz

nie ma rozwiązań typowych, każdy budynek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia


Jak najbardziej prawidłowe podejście do tematu.

Pozdrawiam.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

Gotowe projekty domów