Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marekkowal
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 30 wrz 2014, 13:03
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: marekkowal » 07 paź 2014, 19:19

Ja korzystałem z oferty gotowych mebli od marki SEART. Z tym, ze byly to meble do jadalni. Swietna sprawa - polecam chociaz zapoznac sie i zobaczyc meble z prawdziwego zdarzenia ;)

Anka 28
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 28 lip 2014, 18:44
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Anka 28 » 08 paź 2014, 15:41

Jak dla mnie gotowe - IKEA, ale drewniane.

krychav
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 paź 2014, 15:48
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: krychav » 08 paź 2014, 15:53

Pewnie,że lepsze meble na wymiar.
Lepiej wykorzysta się przestrzeń.
Ale niestety są droższe.

Sarumm
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2013, 12:16
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Sarumm » 10 paź 2014, 11:36

Czy są droższe można sprawdzić szczególnie, że wiele firm oferuje pomiar i wycenę gratis np. tutaj http://www.meblenamiare.waw.pl

marylka100
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 06 sie 2014, 11:32
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: marylka100 » 27 paź 2014, 15:00

Często po prostu nie mamy wyjścia i z racji przestrzeni w kuchni,musimy zamawiać meble na wymiar. Te są zdecydowanie droższe,ale możemy je skomponować sami i wtedy satysfakcja jest jeszcze większa. Swoje zamawiałam w firmie Edar i jestem bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
Jula88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 12 lis 2013, 12:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Jula88 » 27 paź 2014, 15:24

U mnie też skorzystaliśmy z mebli na wymiar, bo mamy dosyć niewymiarową kuchnię (na poddaszu), dlatego kupno gotowych mebli nie wchodziło w rachubę. Z własnego doświadczenia mogę polecić Max Kuchnie - zamawiałam u nich zarówno projekt mebli, jak i jego realizację. A poza tym, dostałam wiele cennych uwag i wskazówek, które pomogły wybrać mi zarówno odpowiednią kolorystykę w kuchni, odpowiednie oświetlenie, jak i dodatki. Mogłam na nich liczyć także podczas dobierania sprzętu AGD, więc jak najbardziej jestem zadowolona.

konieczny-jackowska
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:45
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: konieczny-jackowska » 27 paź 2014, 15:32

Oczywiście, że najlepsze to są meble na wymiar, lecz nie każdego może na nie stać.

http://rabatybudowlane.pl/

Iguniap
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 paź 2014, 23:27
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Iguniap » 27 paź 2014, 23:41

Ja kuchnię mam na tyle nie ustawną że musiałam zamawiać meble, ale dzięki temu mam dokładnie takie jak chciałam. Świetnie wygladają w takiej nietypowej kuchni jak moja
Hydraulik w każdym mieście

62miko
Aktywny
Aktywny
Posty: 286
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:40
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: 62miko » 28 paź 2014, 11:10

Moim zdaniem najlepsze są meble na wymiar np z www.lissy.pl Dzięki takiemu rozwiązaniu można lepiej zagospodarować przestrzeń w kuchni. My mamy tak małą i nieustawna kuchnię, że w grę wchodzą tylko meble na wymiar. Z resztą wielkość kuchni nie ma zbyt dużego znaczenia bo moi rodzice mają trzy razy większą kuchnię niż ja i też zamawiali meble na wymiar.

Staszek74
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:41
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Staszek74 » 28 paź 2014, 15:50

Zdecydowanie na wymiar! Lubie mieć wolną rękę w aranżacji wnętrza poza tym można lepiej dopasować pomieszczenie do swoich indywidualnych potrzeb. Ja korzystałem z usług firmy MDC i jestem bardzo zadowolony. Polecam ich każdemu kto chce mieć ładne oryginalne i tanie meble. http://www.mdcweb.pl/ Pozdrawiam Staszek

anita13
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2014, 20:12
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: anita13 » 10 lis 2014, 20:37

Bez chwili namysłu na wymiar. Z powodu zmiany miejsc pracy dokonywałam trzykrotnie meblowania mieszkania. I zadziałała zasada, że pierwsze mieszkanie było dla wroga, drugie dla przyjaciela, a to w którym aktualnie mieszkam jest w końcu dla mnie. W pierwszym mieszkaniu zamówiłam gotowe meble - niby ok, ale... i to ale/prawie robiło wielką różnicę - tu mała niepotrzebna przestrzeń, a w innym miejscu zbierał się kurz i okruchy. W drugim mieszkaniu kupiłam gotowe meble z włoskiego salonu - niby ok, ale... i jak w pierwszym przypadku było kilka zastrzeżeń. Trzecie mieszkanie postanowiłam umeblować wg moich potrzeb, dlatego wybrałam meble na zamówienie. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę. Na początku nie rozmawialiśmy o szczegółach projektu, a o tym co lubię, co mnie wkurza i jaki styl życia prowadzę - to było podstawą do przygotowania pierwszej propozycji projektu. Pierwszy projekt uległ kilku zmianom jak uzgodniliśmy jaki sprzęt ma się znaleźć w kuchni. A potem jak z płatka - umowa, realizacja i montaż. Szybko sprawnie i bez żadnego ale :) :) :) :)

Serdecznie polecam meble na wymiar i mojego wykonawcę tj. chmeble.pl

maks123
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:58
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: maks123 » 26 lis 2014, 2:59

Ja np nie mam czasu aby biegać, szukać i czekać za meblami robionymi na wymiar. Lubię zrobić zakup i natychmiast uzyskać swój produkt. Zależy kto co preferuje I w związku z tym proponuję zajrzeć tutaj: http://www.domzpomyslem.pl/sklep.html. Mają naprawdę szeroką gammę różnych typu mebli w stylu klasycznym po nowoczesny. W dodatku fachowe doradztwo od A do Z. Ja mam z tego sklepu mały, zabudowany zestaw kuchenny i jest naprawdę użyteczny. Polecam

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: jacek22 » 27 lis 2014, 10:25

Gotowe nie są takie złe. Po prostu w Polsce przyjęło się, że meble na wymiar to większy prestiż.

Kris642
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2015, 13:11
Lokalizacja: Warszawa
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: Kris642 » 19 sty 2015, 13:23

Mogę z czystym sumieniem polecić firmą mebelserwis.pl , zleciłem ostatnio projekt do realizacji i wszystko przeszło bez problemu. A zdecydowałem się akurat na nich bo mają dość korzystne ceny i nie odbiło się to na złej jakości wykonania mebli.

slowak
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 24 wrz 2013, 13:17
Re: Meble kuchenne na wymiar czy gotowe ?

autor: slowak » 21 sty 2015, 13:44

Cóż, fajnie by było móc zrobić sobie wymarzone meble na wymiar, ale niestety zwykle jest to drogi interes... Jeśli pomieszczenie nie ma jakiejś skomplikowanej architektoniki, to myślę, że można kupić gotowe meble, bo po co przepłacać?


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów