Pokój małego miłośnika samochodów

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Pokój małego miłośnika samochodów

autor: Redakcja » 29 wrz 2014, 19:17

Granat, czerwień i biel to piękne połączenie, pokój dziecięcy również może wyglądać ciekawie w takiej właśnie kolorystyce. Pokój małego miłośnika samochodów
Redakcja

moniach
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:27

autor: moniach » 29 wrz 2014, 19:17

bardzo ciekawy pokoik ;) i kolorki rzeczywiście fajnie połączone tylko ten zielony nad hamakiem mi tu nie pasuję

Awatar użytkownika
wielki dżin
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2013, 8:36
Re: Pokój małego miłośnika samochodów

autor: wielki dżin » 30 wrz 2014, 12:49

Super. Mi też bardzo się podoba. Świetny pomysł. Pokój jest sympatyczny i fajnie urządzony.

Karola31
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2011, 10:00
Re: Pokój małego miłośnika samochodów

autor: Karola31 » 30 wrz 2014, 18:21

Dziękuje za podsunięcie suuper pomysłu na urządzenie świetnego pokoju dla malucha,myślę że co nieco skopiuje urządzając w przyszłości pokój mojego synka bo rzeczywiście świetny dobór kolorów.Ja z mężem co prawda dopiero jestem na etapie szukania projektu domu więc urządzanie pokoi czeka nas dopiero za jakiś czas ale już myślę o tej najprzyjemniejszej części budowy:)

BurczejKarolina
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2014, 21:44
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Pokój małego miłośnika samochodów

autor: BurczejKarolina » 09 paź 2014, 11:31

Bardzo modny pokój dla chłopca! :) Można teraz naprawdę fajnie zaaranżować wnętrze za małe pieniądze! Dużo dodatków można zakupić w niewielkich sumach :)

animka
Aktywny
Aktywny
Posty: 264
Rejestracja: 09 gru 2013, 21:36
Lokalizacja: Kraków
Re: Pokój małego miłośnika samochodów

autor: animka » 19 paź 2014, 10:42

Wiesz co ja też miałam ten problem z aranzacją, tylko u nas jest jazda na temat pociągów. Pomalowałam pokój na biało, żeby nie mieć za dużo kolorów i nadrabiać dodatkami kolorowymi. Ale to wiesz musisz mieć wizję, tego co chcesz zrobić bo wyjdzie misz-masz. Jak nie masz takiego zmysłu to już lepiej poradzić się jakiegoś projektanta. Bardzo fajne projekty widziałam np tutaj http://www.ekskluzywnewnetrze.pl/ Z tego co czytałam to zajmują się również kompletowaniem materiałów, więc lwia część pracy ci odpada :-)

marekkowal
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 30 wrz 2014, 13:03
Re: Pokój małego miłośnika samochodów

autor: marekkowal » 24 paź 2014, 18:39

A cos dla malego miloscnika ciezarowek znajdziecie?

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Pokój małego miłośnika samochodów

autor: malaka » 28 paź 2014, 8:49

[quote="e-aranzacje"]Granat, czerwień i biel to piękne połączenie, pokój dziecięcy również może wyglądać ciekawie w takiej właśnie kolorystyce. Pokój małego miłośnika samochodów[/quote],

Zdecydowanie podoba mi się bardziej ta aranżacja - jest ciekawa, ale nie infantylna, więc nawet jak chłopak podrośnie to powinien być z takiego pokoiku zadowolony.

ralphx
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 03 lip 2014, 11:19
Re: Pokój małego miłośnika samochodów

autor: ralphx » 12 cze 2015, 22:54

Za zimne kolory,ja w pokoju dziecięcym wolałbym cieplejszy wystrój.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

Gotowe projekty domów