akcesoria a cena

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

amc1
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 798
Rejestracja: 18 paź 2005, 18:00

autor: amc1 » 26 paź 2007, 20:31

Twój dekarz ma całkowitą rację. Może po prostu krokiew oszlifowana i pomalowana dobrą lakierobejcą albo
obita płytka włókno - cementową, ale w tym drugim przypadku kolor "złoty dąb" będzie raczej na pewno nie osiągalny. PCV słabo nadaje się do budowy w ogóle a już do elementów ozdobnych na zewnątrz budynku w żadnym wypadku.

FlyBoy
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 05 sty 2007, 21:12

autor: FlyBoy » 26 paź 2007, 21:05

No to kurczę trochę kiepsko, a Plativan tak się reklamuje że jego produkty są bardzo trwałe :/ Co z pasem podrynnowym, czy tam można użyć PCV czy raczej też nie? Jaka jest trwałość drewna, gdybym zdecydował się zrobić to z naturalnego dębu dobrze zaimpregnowanego? Macie może zdjęcia szczytów wykończone płytkami włókno-cementowymi?

amc1
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 798
Rejestracja: 18 paź 2005, 18:00

autor: amc1 » 27 paź 2007, 6:07

Gdzieś miałem, postaram się znaleźć i przesłać.

Awatar użytkownika
marcinradom
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 953
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:44
Lokalizacja: dach.radom.pl
Kontaktowanie:

autor: marcinradom » 28 paź 2007, 7:51

witam, witam
jako przykład elewacji pokrytej struktonitem Obrazek

szczyty ze struktonitu:
http://www.e-dach.pl/dachy_dachowki_ceramiczne.php należy kliknąć pierwszą od góry fotkę w drugiej i w trzeciej kolumnie.
pozdrawiam

amc1
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 798
Rejestracja: 18 paź 2005, 18:00

autor: amc1 » 28 paź 2007, 8:29

To jest na pewno struktonit czy naturalny łupek?

Awatar użytkownika
marcinradom
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 953
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:44
Lokalizacja: dach.radom.pl
Kontaktowanie:

autor: marcinradom » 29 paź 2007, 18:55

amc1 pisze:To jest na pewno struktonit czy naturalny łupek?

to wyniki wpisania w googlach hasła "struktonit". pierwsze foto rzeczywiście wygląda jak łupek, ale na reszcie fotek jest to o co powinno:-) mam gdzieś zdjęcia realnego dachu ze szczytami obrobionymi struktonitem, ale podczas przeprowadzki gdzieś te foty zapodziałem. musiałem się więc posiłkować googlami.
pozdrawiam


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 57 gości

Gotowe projekty domów