Metamorfoza pokoju dziecięcego

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Metamorfoza pokoju dziecięcego

autor: Redakcja » 01 kwie 2013, 16:27

Czasami trudno nadążyć za tym jak szybko dziecko rośnie, zmienia zainteresowania i zdobywa wiedzę. Metamorfoza pokoju dziecięcego >>
Redakcja

milushka83
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2013, 16:15
Metamorfoza pokoju dziecięcego

autor: milushka83 » 01 kwie 2013, 16:27

świetny pomysły, ja pokój syna stylizuję nawiązując do piłki nożnej której jest pasjonatem :) zamówiłam fototapetę i czekam na kuriera :)
http://www.tapetowyswiat.pl/o,34678785,soccer.html

mariana08
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2014, 0:09

autor: mariana08 » 19 wrz 2014, 16:11

Trochę naklejek i od razu zmienia się klimat pokoju. O tapecie też można pomyśleć, zwłaszcza, że są fajne kolekcje dedykowane dzieciom, np. takie: http://i-budowlany.pl/rasch-kids-club-2 ... _1922.html

MeblezKrakowa
Aktywny
Aktywny
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2014, 9:02
Kontaktowanie:
Re: Metamorfoza pokoju dziecięcego

autor: MeblezKrakowa » 22 wrz 2014, 9:19

witam Wszystkich an forum. faktycznie jeżeli chodzi o naklejki do pokoju dziecięcego to uważam,ze jest to bardzo dobry pomysł,zawsze w razie zmiany gustu można je łatwo zetrzeć i nakleić np fototapete. Jak wiadomo za kilak lat dziecko z całą pewnością wyrośnie z naklejek,pamiętajmy także o wygodnym łóżku i zestawie mebli.
meble ręcznie wykonywane.

marabut84
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 18 sie 2014, 10:08
Re: Metamorfoza pokoju dziecięcego

autor: marabut84 » 22 wrz 2014, 11:26

Tu [więcej na Facebooku] są fajne pomysły na dekoracje pokoju dziecięcego, warto zajrzeć.

pokoe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 10 kwie 2013, 20:36
Re: Metamorfoza pokoju dziecięcego

autor: pokoe » 22 wrz 2014, 12:45

Polecam nie szaleć z kolorem ścian w pokoju dziecka. Jak mamy małe to jest rzecz jasna ta pokusa, żeby pomalować ściany na wyrazisty, "dziecięcy" kolor, ale takie dzieciakom się szybko nudzą. Od typowych pasteli lepsze według mnie są kolory takie jak np. ma Śnieżka w swojej ofercie satynowej. Dla mojego oka znacznie milsze niż mocne pastele. Są jeszcze inne czynniki, które mają wpływ na kolor ścian, ale w każdym razie nie polecam nawet do pokoju dziecięcego mocnych barw.

tomek84
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:03
Lokalizacja: Zgierz
Kontaktowanie:
Re: Metamorfoza pokoju dziecięcego

autor: tomek84 » 25 wrz 2014, 12:56

fajnie tak obkleić jedną sciane ptaszkami albo samolocikami z gory do dolu:) widziałem ostatnio tez, to juz nie odnosnie scian, taką mate, jak dywan, tylko przeznaczoną do mazania dla dzieciakow


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości

Gotowe projekty domów