Fototapety- tak czy nie?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

fotnart
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 lip 2014, 10:34
Lokalizacja: Poland
Kontaktowanie:
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: fotnart » 29 lip 2014, 13:00

Witajcie

Jeżeli już zastanawiać się nad kupnem fototapety to czasem warto zainwestować dobrze by osiągnąć taki efekt jak jeden z naszych klientów, poniżej możecie zobaczyć jak wygląda fototapeta wydrukowana i przygotowana w www.fotnart.pl

Obrazek

Położona w ciekawym miejscu może naprawdę stanowić centralny dodatek w salonie lub pokoju.

Nasza baza zdjęć pozwoli na wybranie swojego ulubionego motywu, a gdyby się zdarzyło że takiego nie ma, to zawsze można wydrukować swoje zdjęcie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.fotnart.pl a przekonacie się że zarówno fototapety jak i obrazy i plakaty są rzeczami które zawsze chcieliście mieć.
Fot and art jak rock and roll analogia w pisowni całkiem zamierzona

Własny styl, jedyny i niepowtarzalny.

Awatar użytkownika
BANDITO
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 23 lip 2014, 9:15
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: BANDITO » 30 lip 2014, 13:17

Użyłem fototapety z miejscami na zdjęcia z całego świata. Jeśli gdzieś lecę robię zdjęcie i później je przypinam na mojej ścianie "pamiątkowej"

Awatar użytkownika
centralne_odkurzacze
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 25 lip 2014, 13:42
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontaktowanie:
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: centralne_odkurzacze » 31 lip 2014, 12:17

wszystko zalezy od osobistego gustu. Ja osobiście uważam, że wszystko z umiarem dla ludzi :) fototapetę też można fajnie i ciekawie wkomponować w wystrój pomieszczenia.
Odkurzacze centralne - zasługujesz na komfort.

Awatar użytkownika
Asieńka_99
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 16 lip 2014, 12:41
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: Asieńka_99 » 06 sie 2014, 11:08

Również należę do zwolenników fototapet :) Teraz czekam na zamówienie do salonu, o takie: http://www.pictory.pl/motyw_f/67192875/ ... background Mam nadzieję, że w moim nowoczesnym wnętrzu będzie się prezentować równie ładnie, jak to sobie wyobrażam ;)

Awatar użytkownika
Mądruś
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 19 sie 2014, 11:51
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: Mądruś » 19 sie 2014, 12:13

Podczas zeszłorocznego remontu zdecydowalismy się na fototapetę. Efekt nie do końca mnie przekonał, na szczęście żona była zadowolona. Z czasem przyzywczaiłem się do tej fototapety. Niemniej naprawdę trzeba z nią bardzo uważać, gdyż efekt na ścianie, z perspektywy całego wnętrza, może odbiegać od naszych oczekiwań.

BlueDecoria
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 11 lut 2014, 11:34
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: BlueDecoria » 19 sie 2014, 12:37

Wszystko zależy od fototapety bo większość rzeczywiście wygląda tandetnie. Ale wystarczy dobrze poszukać i dopasować do wnętrza.

62miko
Aktywny
Aktywny
Posty: 286
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:40
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: 62miko » 22 sie 2014, 8:38

Jak się znajdzie firmę która potrafi porządnie wydrukować fototapetę to nie będzie ona wyglądała tandetnie. Mi udało się znaleźć ciekawą ofertę wydruku na tapetach tutaj http://www.dpsdruk.pl/wydruki_na_tapetach.html#tapety_fizelinowe Fajnie byłoby mieć w domu oddychającą fototapetę z pięknym motywem. Niestety ja nie mogę sobie na coś takiego pozwolić bo mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu a właściciel jest przeciwny jakimkolwiek zmianom:/

WikiMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 paź 2013, 9:25
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: WikiMeble » 27 sie 2014, 13:12

Jeżeli chodzi o fototapety to oczywiście jestem na tak,uważam że będą się bardzo ładnie prezentować w każdym pomieszczeniu czy to salonie czy nawet kuchni. Grunt to tylko dobór odpowiedniego motywu przewodniego.
meble online.

ksdom
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 sie 2014, 20:54
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: ksdom » 30 sie 2014, 11:14

Zaczęła się dyskusją o tym, kto lubi tapety, a kto fototapety, komu podoba się widok w salonie, a komu tylko w przedpokoju :) Kolega pewnie i tak wybierze fototapetę, więc ja od siebie tylko dodam, że jakąkolwiek się wybierze, nie można zapomnieć o jej zabezpieczeniu impregnatem!

Bo inaczej za kilka miesięcy zobaczymy wątek "jak usunąć zniszczoną fototapetę z salonu" :)

Spednet
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 10 mar 2011, 9:46
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: Spednet » 05 wrz 2014, 13:22

To racja,wtedy fototapeta nawet z najładniejszym motywem będzie się źle prezentować,podstawa to dobrać ja odpowiednio do pokoju i kolorów,aranżacji jakie w nim panują. Wtedy tego problemu po prostu nie będzie,fototapety dalej są w modzie.

pick
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 wrz 2014, 11:25
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: pick » 08 wrz 2014, 13:41

Tak musi być dobrana dobrze do całości, mebli, koloru innych ścian (jeżeli fototapeta będzie tylko na 1 ścianie). Dobrze przemyślana fototapeta wygląda rewelacyjnie.

22nika27
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2014, 14:32
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: 22nika27 » 12 wrz 2014, 14:42

My kupiliśmy fototapetę do pokoju synka na 1 ścianę (link znalazłam na tym forum tylko w innym temacie) ze zwierzątkami afkrykańskimi http://bluecanvas.pl/fototapety-do-poko ... 64770.html i jest super. Mąż budowlaniec więc kładł sam i efekt z mebelkami i innymi drobiazgami wyszedł super. Przy właściwym dobrze, jak już było wspomniane wielokość ściany, pomieszczenia, itp, to efekt takiej fototapety jest super :)

czimek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2014, 11:19
Kontaktowanie:
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: czimek » 15 wrz 2014, 11:39

W pokoju mojego syna zrobiłem bardzo ładną fototapetę z motywami z bajek disneya. Wygląda to moim zdaniem bardzo fajnie, lepiej niż zwykła tapeta + przywieszone obrazki na niej.

kosmad
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 26 cze 2013, 10:14
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: kosmad » 16 wrz 2014, 7:37

A mnie się podobają fototapety! Oczywiście nie takie z palmą na plaży ;) Chociaż jak ktoś chce poczuć wakacyjny klimat w salonie, to czemu nie? ;)
Ale np. jeśli jest to jakieś fajne zdjęcie - np. zdjęcie miasta - widziałem super fototapety ze zdjęciem Paryża czy Nowego Yorku i do tego wnętrze skomponowane w miejskim stylu.

Awatar użytkownika
patrykp
Aktywny
Aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 16 cze 2014, 8:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Fototapety- tak czy nie?

autor: patrykp » 17 wrz 2014, 10:42

mi też się podobają fototapety. dobrze dobrane do wnętrza wyglądają świetnie ;)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości

Gotowe projekty domów