jak wyregulować okno PCV ?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

andrzejhp5
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2007, 22:48
jak wyregulować okno PCV ?

autor: andrzejhp5 » 08 paź 2007, 23:04

Witam wszystkich na forum, mam problem z oknem plastikowym po uchyleniu chciałem zamknąc i coś się blokuje zamek. Sądzę że coś się rozlegulowało ale nie bardzo wiem jak wyregulować żeby znów się zamykało. Cały czas do tej pory nie miałem z tym problemu.
Może ktoś pomoże. :(
andrzejhp5

amc1
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 798
Rejestracja: 18 paź 2005, 18:00

autor: amc1 » 10 paź 2007, 20:47

Czy tu aby nie doszło do pomylenia tematu?

arlix
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2007, 6:04

autor: arlix » 12 paź 2007, 14:21

Witam
Okucie jakiej firmy zostalo uzyte w tym oknie? Taka informacja jest niezbedna aby okreslic sposob regulacji. Nazwa producenta powinna byc wybita na listwie zasuwnicy np. ROTO, MACO, GU.....

sevilla
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 24 sie 2008, 13:58

autor: sevilla » 19 paź 2008, 21:03

miałam podobną sytuację w niedługim czasie po zamontowaniu okien, złożyłam reklamację i przyjechał pan, który to poprawił.

Macpol
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2007, 7:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

autor: Macpol » 25 paź 2008, 14:47

W sprawie regulacji okna :
jeżeli masz okucia WINKHAUSA to powodem blokowania ruchu klamki w dół jest bród i brak smarowania.Szczególnym takim miejscem jest rozwórka na górze. W tej rozwórce trzeba znaleźć kólkę malutką. Oczyścic to miejsce i nasmarować. Po naciśnięciu kólki klamka powinna się obracać.
Maciek


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Grapeshot [Crawler] i 58 gości

Gotowe projekty domów