Programy do łazienek.

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jasiecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2010, 22:45
Kontaktowanie:
Programy do łazienek.

autor: jasiecki » 18 maja 2014, 17:16

Pilnie potrzebuję jakiegoś spisu programów do projektowania łazienek. Bardzo mi zależy na czasie, więc jeżeli ktoś ma jakiś program bardzo proszę link.

Pozdrawiam

jurek_n
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2010, 22:21
Re: Programy do łazienek.

autor: jurek_n » 18 maja 2014, 17:40

Hmm, chyba nie ten dział , tutaj to kuchnie Panie Kolego :)

Ale co tam, programów do łazienek jest mnóstwo, o ile nie bardzo mnóstwo. Czasami jakieś demo można trafić w gazetach (papierowych wydaniach) albo można też poszukać sobie w google.

Ja znalazłem taką stronę:
http://www.meblekuchenne.org.pl/program ... -lazienki/

jest kilka programów do wyboru, ale prawda jest taka że jeden program w zupełności wystarczy. nawet darmowe demo na 20 godzin, chyba że zajmuje więcej czasu albo jest więcej koncepcji niż jedna to nie wiem jaki program można podesłać...

jasiecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2010, 22:45
Kontaktowanie:
Re: Programy do łazienek.

autor: jasiecki » 18 maja 2014, 17:43

Faktycznie, nie ten dział. Spieszyło mi się strasznie i przez przypadek kliknąłem nie tam gdzie trzeba. Za link bardzo dziękuję i poszukam też papierowych wydań gazet z programami.

KTH
Re: Programy do łazienek.

autor: KTH » 18 maja 2014, 20:21

jasiecki pisze:poszukam też papierowych wydań gazet z programami.


czyli MURATOR.PL

MirosławW
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2012, 12:30
Re: Programy do łazienek.

autor: MirosławW » 14 sie 2014, 8:21

Właśnie bardzo często jest tak, że jak zastanawiasz się nad wyborem płytek to w sklepie mogą Ci zrobić wizkę właśnie z tym modelem płytek:)

ogrodniczka31
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 10 gru 2013, 21:42
Re: Programy do łazienek.

autor: ogrodniczka31 » 18 sie 2014, 21:22

Poszukaj w Googlach.
Sporo taklich darmowych programów można znaleźć w sieci.

Semprefidellis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 28 lip 2014, 9:34
Re: Programy do łazienek.

autor: Semprefidellis » 01 wrz 2014, 11:33

Niestety dobre programy są płatne, ale jak chcesz zaprojektować tylko swoją kuchnie to jakieś demo Ci wystarczy, ewentualnie jeżeli zabraknie Ci czasu to zawsze można pobrać następny program.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów