Idealny projekt biura

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Idealny projekt biura

autor: Redakcja » 17 lip 2014, 10:40

Jeżeli chcesz zmotywować swoich pracowników do pracy, koniecznie musisz zadbać o aranżację wnętrza biura. Idealny projekt biura >>
Redakcja

desko123
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 24 mar 2014, 13:38
Idealny projekt biura

autor: desko123 » 17 lip 2014, 10:40

zgadzam sie. Cala przestrzec biurowa musi byc dobrze zaprojektowana i byc przyjazna dla pracownikow jak i robic wrazenie na np. klientach. U mnie aranzacja biura zajeli sie http://www.interbiuro.pl/ i spisali sie naprawde swietnie. Ludziom dobrze sie pracuje, a klienci sa pod wrazeniem

pawlowaty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lis 2013, 13:40

autor: pawlowaty » 17 lip 2014, 13:34

ja uwazam, ze dobrym rozwiazaniem sa tez scianki dzialowe takie jak w http://sanipol.pl/ Mozna fajnie podzielic przestrzec, zrobic rozne boksy, gabinety co ulatwi prace

hub_wn
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 18 lip 2014, 8:42
Re: Idealny projekt biura

autor: hub_wn » 21 lip 2014, 8:59

Dla mnie idealny projekt biura to taki, gdzie jest duzo przestrzeni. Dlatego w moim projekcie biura postawiłam na szklane scianki działowe mojego pokoju, coś takiego http://www.alumex.pl/galeria i duże okna przez które sporo światła będzie wpadać.

kruchezjabłkami
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 15 lut 2014, 18:02
Lokalizacja: Warszawa
Re: Idealny projekt biura

autor: kruchezjabłkami » 02 sie 2014, 15:04

Mnie się bardzo podoba projekt biura z tej strony http://www.ergosystem.pl/produkty/meble-gabinetowe - meble IMPULS. Abstrahując od tego, że meble super się prezentują, to koncpecja wnętrza moim zdaniem super. I te schodki bardzo pomysłowo oddzielają przestrzeń :) Obrazek :)

ada_mo12
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2014, 12:08
Re: Idealny projekt biura

autor: ada_mo12 » 25 wrz 2014, 20:11

Dla mnie idealne biuro musi być przestronne, przytulne i nowoczesne. Ważne zeby była w nim klimatyzacja i nawilzacz powietrza. Pracujac w wielu firmach czesto mialem problemy ze zdrowiem a przyczyną okazało się suche powietrze. Wiec teraz jak jestem na swoim zaiwestowalem w coś takiego sternal.com.pl/index.php/pl/nawilzacze-elektryczne i ja i moi pracownicy czują róznice. Po prostu idealnie.

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Idealny projekt biura

autor: Zami » 10 gru 2015, 16:13

A co sądzicie o biurach ze szklanymi ścianami działowymi? Niedługo będę urządzać swoje pierwsze biuro i nie wiem czy nie zrobię szklanych ścian. Chcę mieć designerskie, wygodne i przestronne pomieszczenia a nie da się ukryć, że szklane sciany nie zabiorą przestrzeni.

nottea
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 13 lip 2017, 15:43
Re: Idealny projekt biura

autor: nottea » 28 lip 2021, 14:14

U nas po prostu zrobiliśmy tak, ze całą dokumentację oddaliśmy do wyspecjalizowanego archiwum. Teraz po prostu mamy archiwum zewnętrzne.

Awatar użytkownika
MaCzeR
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:26
Re: Idealny projekt biura

autor: MaCzeR » 14 wrz 2021, 9:27

Jeśli w biurze pracuje wiele osób to z pewnością przyda się klimatyzacja, która nie tylko obniży temperaturę w ciepłe dni lub podwyższy w te chłodniejsze, ale tez pozwoli zamknąć okna i odgrodzić się hałasów z zewnątrz, co szczególnie jest ważne jeśli budynek z biurem znajduje się blisko ulicy.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Idealny projekt biura

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 27 paź 2021, 22:26

Szanowni Państwo,
Przestrzeń biurowa musi być przede wszystkim funkcjonalna. Do malowania ścian i sufitów rekomenduję Śnieżkę Eko Plus. Jest to lateksowa, matowa, przeznaczona do aplikacji na dużych powierzchniach farba, która zapewni estetyczny wygląd ścian przez długi czas. Jest wydajna (do 14 m²/l przy jednokrotnym malowaniu), można ją aplikować wałkiem i agregatem, nie chlapie, dobrze kryje oraz nie żółknie.

Norek77
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:09
Re: Idealny projekt biura

autor: Norek77 » 24 lis 2021, 5:58

Jeśli szukacie rzetelnej projektantki, która wykona wam projekt biura rachunkowego, kancelarii prawniczej czy apteki to polecam biuro projektowe pani Sandry Mayer. Pani Sandra ma doświadczenie w tego typu projektach, jest kreatywna, szuka optymalnych rozwiązań wygodnych dla pracowników i klientów. Dba by wnętrze było funkcjonalne i eleganckie.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

Gotowe projekty domów