Oświetlenie dużego namiotu.

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

piekart
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2014, 17:31
Oświetlenie dużego namiotu.

autor: piekart » 12 lip 2014, 18:07

Witam,

Temat troszkę nietypowy i nie jestem pewien czy pytanie zadane w odpowiednim dziale.

Szukam jakiegoś ciekawego rozwiązania na wewnętrzne oświetlenie namiotu o wymiarach 3x9. Namiot jest na konstrukcji aluminiowej, a materiał przypomina ceratę. Docelowo został kupiony na osiemnaste urodziny syna ale jeżeli przetrwa ten dzień wykorzystam go jako pseudo altankę którą można złożyć w każdej chwili. Cena takiego oświetlenia nie powinna przekroczyć 150zł i najlepiej ze zwykłą wtyczką pod 230v.
Myślałem już o 6cio / 9cio metrowych taśmach led lecz nie jestem przekonany o tym czy światło będzie wystarczające. Znalazłem również ogrodowy łańcuch z 20 żarówkami led który na pewno oświetli powierzchnię imprezy i ewentualnych przyszłych spotkań.
Od biedy mogła by być pojedyncza oprawa świetlówki.

Co Wy na to. Może macie jakieś inne rozwiązania?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi.

KTH
Re: Oświetlenie dużego namiotu.

autor: KTH » 13 lip 2014, 8:15

Obrazek

Mezoko_com
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 05 cze 2012, 13:43
Re: Oświetlenie dużego namiotu.

autor: Mezoko_com » 16 lip 2014, 12:18

6 metrowe taśmy led z mocniejszymi świetlówkami spokojnie wystarczą i zmieścisz się w podanym budżecie,zresztą wiele zależy także od tego gdzie kupisz bo w sklepach internetowych możesz spotkać teraz szereg promocji.


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów