Pomysł na łazienkę

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

DEVO
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2014, 10:52
Re: Pomysł na łazienkę

autor: DEVO » 10 cze 2014, 11:53

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Znajdziecie tam meble zarówno nowoczesne jak i stylowe. Wszystko wykonane z najlepszych materiałów pozwoli cieszyć się długie lata swoją łazienką.
www.devo.pl
Obrazek
DEVO

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Pomysł na łazienkę

autor: bukowska » 14 cze 2014, 23:49

Wiele ciekawych porad dotyczących urządzania łazienki np. jakie wybrać meble do łazienki znajdziecie na stronie blog.armadeo.pl

Awatar użytkownika
patrykp
Aktywny
Aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 16 cze 2014, 8:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Pomysł na łazienkę

autor: patrykp » 16 cze 2014, 8:58

ja urządziłem łazienkę w kolorze biało-szarym z czerwonymi dodatkami. Wyszło całkiem fajnie

demotywator
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 10 maja 2012, 13:19
Re: Pomysł na łazienkę

autor: demotywator » 28 cze 2014, 11:26

Co lepiej wybrać?

a) bidet,
b) bidette,
c) deskę myjącą?

Wszystkie trzy rzeczy opisane tu: http://www.blog.lazienkizpomyslem.pl/bidetowe-dylematy/

GlazuraStrzelin
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 18 lis 2011, 21:48
Re: Pomysł na łazienkę

autor: GlazuraStrzelin » 01 lip 2014, 14:40

To już indywidualna kwestia zależna np od naszej koncepcji,budżetu czy miejsca jakie mamy w swojej łazience. Nie wszędzie bidet będzie po prostu pasował i trzeba mieć to na uwadze,a szeroki wybór akcesoriów do łazienki znajdziecie także u nas,zapraszamy:)

Delios
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2014, 13:27
Re: Pomysł na łazienkę

autor: Delios » 23 lis 2014, 20:42

Nie dawno robiłem u siebie łazienkę, tzw. około 5 miesięcy temu. Szukałem ciekawych pomysłów, czegoś, czego jeszcze nie miałem u siebie. Podczas przeglądania ofert sklepów z rzeczami do łazienki przyszedł mi pomysł. A może tak coś ze szkła? No i się zaczęło. Rodzina mówi, że ładnie to wygląda. Sam też jestem zadowolony. Dużo rzeczy wybrałem ze sklepu http://www.swiatszkla.com.pl/88,realizacje.html. Więc jak co to możesz coś z tego mojego pomysłu użyć przy projektowaniu swojej. ;).


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

Gotowe projekty domów