Czy akcesoria firmy Klober są dobrej jakości?

Dach jest wizytówką każdego domu, dlatego tak ważne jest jego wykończenie, sprawdź jakie akcesoria dachowe są polecane .

Moderator: Redakcja e-dach.pl

laik
Czy akcesoria firmy Klober są dobrej jakości?

autor: laik » 10 maja 2005, 18:37

W zwiazku ze na rynku jest dużo producentów mam pytanie.Czy akcesoria dachowe firmy Klober są dobrej jakości ?

Piotr.O
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 25 lip 2004, 21:15
Lokalizacja: Warszawa
Witam

autor: Piotr.O » 10 maja 2005, 18:43

Są bardzo dobrej jakosci to jedna z największych firm produkujących akcesoria dachowe . jhakośc jest tutaj ściśle związana z ceną. Pozdrawiam Piotr
Pozdrawiam Piotr

Gość

autor: Gość » 23 paź 2005, 12:37

bardzo dobrej jakosci ..!!

corotop
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2007, 19:56
Lokalizacja: Opole

autor: corotop » 22 sie 2007, 22:49

jakość akcesorii dachowych czołowych producentów jest bardzo zblizona, różnice zauwazalne to cena i detale wykończenia (np klej, farbo itp)

pozdrawiam
być profesjonalistą i nieść sukces

Lena Viskari
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2007, 11:43
Lokalizacja: finlandia

autor: Lena Viskari » 04 wrz 2007, 11:56

Wcale nie sa najlepsze. Sa rozreklamowane i tyle. I tanie (ciekawe gdzie produkowane?).

Akcesoria firmy SK Tuote albo inaczej wywietrzniki Vilpe bija je na glowe jakoscia i gwarancja niezawodnosci. Wiem, bo porownywalam osobiscie Klobera z Vilpe, robilismy na nich wiele testow. Sa dobrzy ale do doskonalosci jeszcze daleko.

Ale Vilpe jest drozsze, stad wielka popularnosc Klobera na rynku polskim. Tylko czy warto oszczedzac na krotka mete?

Pozdrawiam
jakosc jest bezcenna i mowi sama za siebie

Raina
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 wrz 2007, 19:14
Re: Witam

autor: Raina » 04 wrz 2007, 19:43

Piotr.O pisze:Są bardzo dobrej jakosci to jedna z największych firm produkujących akcesoria dachowe . jhakośc jest tutaj ściśle związana z ceną. Pozdrawiam Piotr

Na jakiej podstawie wydajesz taką opinie Piotrze O.? Właśnie mam odmienne zdanie. Nie są najlepszej jakości. Zresztą generalnie elementy z tworzywa sztucznego na dachu to małe nieporozumienie.

Lena Viskari
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2007, 11:43
Lokalizacja: finlandia
Re: Witam

autor: Lena Viskari » 05 wrz 2007, 6:19

Raina pisze:
Piotr.O pisze:Są bardzo dobrej jakosci to jedna z największych firm produkujących akcesoria dachowe . jhakośc jest tutaj ściśle związana z ceną. Pozdrawiam Piotr

Na jakiej podstawie wydajesz taką opinie Piotrze O.? Właśnie mam odmienne zdanie. Nie są najlepszej jakości. Zresztą generalnie elementy z tworzywa sztucznego na dachu to małe nieporozumienie.


A tu sie nie zgadzam. Kominek Vilpe Vent i wiekszosc naszych akcesoriow dachowych sat wykonane z polypropylenu metoda wtryskowa (sama obserwowalam produkcje), czyli wszystko wychodzi w jednej czesci, brak zlaczy a to gwarantuje szczelnosc produktu. No i jesli na dachach finskich przy temperaturach siegajacych -30 akcesoria te nie pekaja ani nie rozpuszczaja sie przy temperaturze +40 i wiecej (mowie o temperaturze realnej srodowiska , nie laboratoryjnej + 120) to nie widze tu zadnego powodu do niepokoju. Jest pewnosc, ze polypropylen (bezpieczny rowniez dla srodowiska) nie zardzewieje po kilku latach. Tu sprawdzily sie od wielu lat.

Przynajmniej procent reklamacji akcesoriow SK Tuote jest niemal zaden. Czyli jednak cena i dobry produkt mowia najlepiej za siebie, nie huczne reklamy. Ale to juz inny temat.
jakosc jest bezcenna i mowi sama za siebie

runcajs1967
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:14
Lokalizacja: Leszno

autor: runcajs1967 » 19 wrz 2007, 18:01

Znam produkty obu firm dla mnie są porównywalne, tylko jest jedna różnica Klober jest bardziej znany i tylko dlatego że więcej kasy kładzie na reklamę swych produktów (handlowców zajmujących się Kloberem poznałem kilku a powiedzmy "VILPE" jednego i to zajmującego się również gontami Katepal

dachyonline
lubie spamować
Posty: 195
Rejestracja: 26 mar 2008, 11:41
Lokalizacja: Choroszcz
Kontaktowanie:

autor: dachyonline » 15 lip 2009, 8:23

Kominki Klober są po prostu śliczne, i ładnie prezentuja się na dachu.


Wróć do „Akcesoria dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów