dom w Rododendronach 5(p)

Zanim zaczniesz budowę swojego wymarzonego domu zobacz jak budują użytkownicy naszego forum i podyskutuj o swoim projekcie. Uwiecznij każdy etap budowy swojego domu?
PVL
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2012, 22:38
dom w Rododendronach 5(p)

autor: PVL » 13 lis 2013, 0:13

WITAM!!!
Chciałbym rozpocząć nowy temat dla amatorów RODKA. Mam wielką nadzieje, że dołączą do nas osoby, które chciały by sie podzielić swoim doświadczeniem na "polu walki".
Ja sam na ten czas budowy jeszcze nie rozpocząłem, ale przygotowuje się do tego, życiowego jak na razie przedsięwzięcia bardzo starannie.
Zatem zapraszam wszystkich, którzy chętnie opowiedzą o swoich budowach, również w w formie fotograficznej.
POZDRAWIAM
ZAPRASZAM

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: dom w Rododendronach 5(p)

autor: Enerbau » 24 lis 2013, 0:08

PVL pisze:Ja sam na ten czas budowy jeszcze nie rozpocząłem, ale przygotowuje się do tego, życiowego jak na razie przedsięwzięcia bardzo starannie.

No, i to się chwali. Inwestor przygotowujący się do budowy domu nie może pominąć planowania eksploatacji domu i związanych z tym kosztów, a najważniejsze, to koszty ogrzewania. Nie wszyscy doceniają ten fakt.








Nie po to izolujemy, by robić centralne.

ciekawski83
Aktywny
Aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:51
Kontaktowanie:
Re: dom w Rododendronach 5(p)

autor: ciekawski83 » 24 lis 2013, 20:50

dość popularny projekt 8)

ja-buduje
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2014, 12:33
Re: dom w Rododendronach 5(p)

autor: ja-buduje » 11 mar 2014, 15:25

Gratuluję Wszystkim podjęcia decyzji o budowie i życzę sukcesów przy realizacji tego wyzwania. Podzielcie się z innymi swoimi doświadczeniami, wchodząc na stronę
http://e-projekty.pl/w-budowie-projekt-do ... r2-SLA1456
Są tutaj inni użytkownicy budujący dom w rododendronach, którzy chcieliby poznać efekty prac przy budowie tego właśnie projektu.

Pozdrawiam
Alicja


Wróć do „Zdjęcia z budowy domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów