Dekoracja ścian, czyli jak odmienić pokój dziecka

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Rooklamki
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 paź 2013, 12:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Dekoracja ścian, czyli jak odmienić pokój dziecka

autor: Rooklamki » 23 paź 2013, 14:01

Do pokoju starszych dzieci - kolorowe klamki gałki do drzwi:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

bodziu
Re: Dekoracja ścian, czyli jak odmienić pokój dziecka

autor: bodziu » 03 mar 2014, 14:59

Niczego nowego wam nie odkryję. Najbardziej estetycznie wyglądają takie rozwiązania - http://decorand.pl/naklejki-scienne-dla-dzieci O ile oczywiście są sensownie dobrane. I nie ma co ukrywać, że ładnie dobrana ściana będzie wyglądała rewelacyjnie ;-)

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Dekoracja ścian, czyli jak odmienić pokój dziecka

autor: PiotrNiski » 21 mar 2014, 13:29

W pokojach dziecięcych świetnie sprawdzają się naklejki naścienne. Nie są drogie, a dzieci je po prostu uwielbiają. Pewnie wynika to z faktu, iż przedstawiają one postacie z kreskówek i bajek, które dzieci lubią.

Alldom
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2015, 14:30

autor: Alldom » 15 paź 2015, 14:50

Proponujemy też obrazy szklane, które mogą mieć formę naklejonych szkieł na boki lub zaglowie łózka, frontów biurka czy komody lub calej szafy przesuwnej. Szklane wydruki są dużo trwalsze od naklejek, są też bezpieczne. Nawet w przypadku zbicia podklejone folią nie odpadną. Jets to fajen rozwiązanie do przemyslenia -> www.wydrukinaszkle.pl

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Dekoracja ścian, czyli jak odmienić pokój dziecka

autor: shore » 15 lis 2015, 16:24

ja proponuje dodatki z avans.pl są dobre jakościowo, kupowałem i nie nadziałem się, te klamki całkiem fajne muszę ich poszukać.

Ekspert Sztukaterii WMB
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 26 mar 2015, 13:14
Re: Dekoracja ścian, czyli jak odmienić pokój dziecka

autor: Ekspert Sztukaterii WMB » 20 lis 2015, 13:50

Można też zastosować elementy sztukaterii. Panele 3D dowolnie ułożone i pomalowane ciekawie urozmaicą pomieszczenie, albo proste listwy ścienne jako wydzielenie przestrzenie na ścianie, czy ramki. Możecie też według własnego bądź dziecka pomysłu dać wykonać ze styropianu element 3D :) Parę propozycji poniżej. A u nas więcej :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Malwina25
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2015, 15:57
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:
Re: Dekoracja ścian, czyli jak odmienić pokój dziecka

autor: Malwina25 » 26 lis 2015, 16:01

Zdecydowanie można stworzyć coś samemu :) Można kupić kilka ozdób i fantazjować... Polecam stronę www.ozdobniczek.pl

HomeSticker
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2015, 23:04
Lokalizacja: Zambrów
Kontaktowanie:
Re: Dekoracja ścian, czyli jak odmienić pokój dziecka

autor: HomeSticker » 06 gru 2015, 22:56

Super ostatnio kupiłem naklejki na http://www.homesticker.pl Jestem mega zadowolony. Super wykonanie.
Pozdrawiam


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości

Gotowe projekty domów