EIB-kursy, szkolenia

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

piooter
EIB-kursy, szkolenia

autor: piooter » 16 lip 2005, 22:52

Serdecznie Witam
Czy ktos wie gdzie sa organizowane szkolenia w zakresie obslugi i montazu EIB -a.
Czy do wykonywania montazu sa potrzebne jakies uprawnienia (nie mam na mysli SEP )
Za kazde info bede wdzieczny
piooter

Gość

autor: Gość » 18 lip 2005, 11:31

System inteligentnego budynku
na pewno firma IRA - Inteligentne Rozwiązania Automatyki
TEMA - Partner " w zakresie instalacji instabus EIB oraz EIB Partner

Bartek

autor: Bartek » 09 sie 2005, 7:59

Ja mam kontakt z firmą INTELIDOM... Bardzo polecam.

Mariusz Szepietowski

autor: Mariusz Szepietowski » 17 wrz 2005, 17:12

Także SMARTech organizuje takie szkolenia, choć tylko dla współpracujących z firmą instalatorów.

Wojciech Wiśniewski

autor: Wojciech Wiśniewski » 20 wrz 2005, 13:05

Zapraszamy na szkolenia do Centrum Szkoleniowego KNX/EIB na Politechnice Łódzkiej.
Wydajemy certyfikat KNX/EIB.
Wszystkie informacje na stronie eib.lodman.pl

fafkulce
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2007, 16:53

autor: fafkulce » 16 maja 2007, 17:07

Ja byłem na szkoleniu prowadzonym przez Emiter w Katowicach. Mają ciekawy system IB - Teletask. Polecam
Wszelkie dane na emiter.net.pl

Staszek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Opole
ADK GROUP

autor: Staszek1 » 23 sie 2007, 11:23

Ja byłem na szkoleniu w firmie ADK - mają własny system automatyki (nie EIB) - po 6 godzinach nauczyłem się instalacji i programowania, no i zainstalowałem sobie ten system. Byłem też na szkoleniu z EIB - bez gruntownego szkolenia i najlepiej praktyki w jakiejś firmie nie ma szans na nauczenie!

zainteresowany
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2009, 17:20

autor: zainteresowany » 03 mar 2009, 19:04

w Polsce są 2 certyfikowane ośrodki EIB - nikt inny certyfikatu konnex nie wyda - nawet SMARTech :P


w łodzi - przy Politechnice Łódzkiej
eib.lodman.pl

we wrocławiu - przy Politechnice Wrocławskiej
knxpolska.org/

która lokalizacja lepsza? sami oceńcie. We Wrocławiu w centrum na pewno więcej się dzieje :) i ciekasze pomysły powstają

controlhome
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 29 lip 2009, 11:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: EIB-kursy, szkolenia

autor: controlhome » 23 gru 2009, 21:44

Odgrzebuje stary wątek, bo może kogoś zainteresuje.
Jak wiadomo sam kurs na certyfikat KNX trochę kosztuje i trwa kilka dni.

Ale od kilku miesięcy w centrum szkoleniowym KNX na Politechnice Łódzkiej organizowane są kursy jednodniowe w cenie 50zł.
Kurs taki składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Co prawda nie zdobędzie się na tym kursie wiedzy potrzebnej do stworzenia całego projektu inteligentnego dom, ale można ogólnie zapoznać się o co w tym chodzi. Ewentualnie podjąć decyzje o zapisaniu się na kurs certyfikowany.
Niedawno na tym jednodniowym szkoleniu byli dwaj moi znajomi elektrycy. Ogólnie byli bardzo zadowoleni.


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów