OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
aadam12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 82
Rejestracja: 25 sty 2013, 16:02
OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: aadam12 » 21 lut 2014, 23:17

Czy ktoś się orientuje czy firma stara fabryka z Łodzi robi sama te okna czy zleca je komuś
Z tego co doczytałem to powstała w 2012 roku itp.......


Wcześniejszy ten post został wykasowany tylko zastanawiam sie dlaczego
Firma -----STARA FABRYKA -----nie chce opinii na swój temat Dlaczego ???????
A wiec--------
Juz się dowiedziałem ze ta firma z Łodzi ----STARA FABRYKA nie produkuje okien tylko zajmuje sie wyłącznie montażami . Kontaktowałem sie z firma salamander i potwierdzono takie informacje.
CÓŻ WIĘCEJ MOŻNA DODAĆ
A....................
:shock:

KTH
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: KTH » 22 lut 2014, 11:48

został skasowany bo to nie ten dział poza tym robisz nie potrzebnie sobie lub firmie reklamę
oficjalnie takie wpisy są traktowane jako spam

aadam12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 82
Rejestracja: 25 sty 2013, 16:02
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: aadam12 » 22 lut 2014, 19:45

Nie robię sobie ani tej firmie reklamy .Szukałem okien do domu i opinii na temat wykonawców okien i postanowiłem sprawdzić tą firmę
Po zadaniu pytania na forum po krótkim okresie wpis został usunięty . doszukałem sie opinii na temat tej firmy i po za osobami ktore wymieniły sobie jedno okno w bloku , gości który ma problem z reklamacja i proszenie forumowicza o usuniecie wpisu na temat ich firmy bo jeżeli nie usunie to firma sprawę kieruje do sądu .nie ma innych wpisów
Firma STARA FABRYKA Z ŁODZI TYLKO SPRZEDAJE I MONTUJE
NIC DODAĆ

:idea:

xwojcik
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2014, 14:37
Lokalizacja: Warszwa
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: xwojcik » 16 mar 2014, 21:29

Ja znalazłem naprawdę wiele pozytywnych opinii o tej firmie. Na ich stronie internetowej jest wiele realizacji, i z tego co widzę specjalizują się w budownictwie jednorodzinnym. Nie wiem skąd masz tak dziwne informacje jak wymiany tylko w blokach i dużo reklamacji.

Faktycznie wygląda to tak jakbyś chciał celowo (i trzeba przyznać że mało inteligentnie) wywrzeć wrażenie że to niesolidna firma - a wszystko przemawia za tym że jest zupełnie odwrotnie.

Jednak wiele pozytywnych opinii, galeria realizacji jak nie potwierdza Twoich "obaw" Adamie :roll:
Sekretem biznesu jest wiedzieć o czymś, o czym nikt inny nie wie.

Trener007
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2014, 14:52
Lokalizacja: Sieradz
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: Trener007 » 16 mar 2014, 21:36

Przecież Adam to gościu z konkurencji...

Wystarczy poczytać wiarygodne opinie, zobaczyć galerię realizacji firmy żeby stwierdzić że gościu pisze głupoty i bzdury.

Na gazeta.pl pisze pod kilkoma osobami z tego samego IP co tutaj. Facet jest bardzo mało inteligentny :lol:

Analizując fakty można jedynie stwierdzić że ta stara fabryka to solidna firma i ma dobrą opinię.

Ciekawe co zrobią jak zlokalizują tego Adama ?
Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

logisticmen
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2014, 15:07
Lokalizacja: Łódź
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: logisticmen » 16 mar 2014, 21:42

No ja bym wiedział co zrobić z takim cwaniakiem :) ...

A tak na serio to macie racje - wygląda na to i wszystkie fakty za tym przemawiają że to normalna porządna firma - galeria realizacji jest fajna bo nie ma tam odpicowanych zdjęć tylko "żywiec" z montaży - i to fajnych i niełatwych. Musi ich konkurencja nie lubić - ale to dobrze o nich świadczy :P , opinia o starej fabryce jest dobra.

malaczarna1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2014, 15:58
Lokalizacja: Łódź
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: malaczarna1 » 16 mar 2014, 22:05

Miałam się nie rozpisywać bo to nie tego szukam, szukam sobie glazurnika a tu masz ci los - taki wątek :)

Tak się złożyło że mam ich okna - normalnie przeznaczenie, więc jak wszyscy to wszyscy:

Moja opinia o firmie stara fabryka jest dobra i bardzo pozytywna - tak tak, nie inaczej.

Ja mam od nich okna - są ok, poleciłam szwagrowi - jest ok, montaż był pod koniec stycznia.

Była u mnie jakaś reklamacja o uchył w oknie, ale naprawili i po temacie - wiem wiem, inni by napisali na ten temat kilkunastostronicową rozprawkę, ten "adam" czy "gość", czy jak go tam zwą by się cieszył - no ale ja nie napiszę, przykro mi, nie będzie emocji...

Nie wytrząsałam się o to bo okna są naprawdę dobre jakościowo - tak wiem jak to brzmi, ale nic na to nie poradzę, są na serio dobre, przynajmniej w mojej ocenie

Mogę z czystym sumieniem bez wstydu polecać dobre trzyszybowe okna energooszczędne od tej firmy - nie piszę jakiej bo wiemy o jaką chodzi - no dobra, okna starej fabryki są dobre - pocisnęłam reklamą

Co do monterów - normalne chłopaki, zachowywali się przyzwoicie, bez flugania, nie capiło od nich tak jak od moich murarzy...

Zamontowali, posprzątali, podziękowałam, zapłaciłam i ot cała historia...

Dziękuję za uwagę - lecę dalej :roll:

Tak na potwierdzenie wstawię sobie zdjęcie - a co tam
Obrazek
Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: Enerbau » 16 mar 2014, 22:34

ło matko, co 5 minut wpisy jednopostowców. Dajcie spokój, tylko Wam się wydaje, ze reszta forumowiczów nie wie o co chodzi. :lol: Lepiej by było, jak byście potrafili coś konkretnego napisać i doradzić inwestorom a nie tylko się reklamować. Wystawiacie takimi wpisami złą opinię firmie.
To konkretnie, czym mamy przekonać naszych klientów, żeby kupowali Wasze okna?










Nie po to izolujemy, by robić centralne.

aadam12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 82
Rejestracja: 25 sty 2013, 16:02
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: aadam12 » 16 mar 2014, 23:46

nie wprowadzajcie ludzi w błąd to nie są ich okna
STARA FABRYKA OKIEN to tylko monterzy ..........

SF
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2014, 21:11
Lokalizacja: www.starafabryka.net
Kontaktowanie:
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: SF » 17 mar 2014, 21:34

To jest bardzo dobry pomysł "Enerbau"

Nie chodzi tu o przekonywanie do Naszych okien, bardziej o dobre i uczciwe doradztwo - to jest dopiero wielką sztuką. Dlatego przede wszystkim staramy się pomagać w kwestii właściwego wyboru okien, więc się trochę rozpiszemy:

Coraz więcej mówi się i pisze o izolacyjności cieplnej czy pasywności okien, dlaczego jest ona tak ważna ?

Powód jest oczywisty, wiąże się bezpośrednio z Naszymi finansami. W typowym domu ok 25-35% energii może uciekać właśnie przez okna. Jest to na tyle duża strata, że warto się zastanowić czy chcemy w dzisiejszych czasach, gdzie ceny gazu, węgla, oleju opałowego itd. drastycznie rosną, wydawać coraz większe kwoty na ogrzewanie budynku. Okna Energooszczędne i Pasywne w połączeniu z odpowiednio dobranym i wykonanym montażem pozwalają na znaczne zminimalizowanie tych strat.

Problem się pojawia przy zakupie skąd mamy widzieć jakie okna dobrać do naszego domu? Skąd pewność ze sprzedawca sprzedał nam okna które spełnią nasze oczekiwania i potrzeby? Czy wszyscy musimy kupować okna o takich samych parametrach? Skąd mamy wiedzieć że parametry okien są takie jak zapewniał nas sprzedawca?

Priorytetem dla Nas jest dobór oferty przede wszystkim do charakterystyki energooszczędnej budynku i potrzeb Klienta, jednocześnie nie narażając go na niepotrzebne wydatki .

Musimy wiedzieć że inne okna powinno zaproponować się Klientowi do mieszkania w bloku z centralnym ogrzewaniem miejskim, inne do mieszkania w kamienicy gdzie często Klient sam je ogrzewa gazem lub prądem, inne do mieszkania na trzecim a inne na dziewiątym piętrze, jeszcze inne do domów jednorodzinnych budowanych metodami tradycyjnymi , a jeszcze inne do domów które mają być domami energooszczędnymi czy pasywnymi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży okiennej jesteśmy świadomi problemów przed jakimi staje Klient przed zakupem okien. Stąd pomysł żeby rzucić "ciepłe posadki" w fabrykach okien i założyć własną firmę. Szefowie pracują w branży okiennej od ponad 13 lat. i znają na tyle rynek żeby wyselekcjonować z niego najlepsze okna. Korzysta na tym Klient, konkurencja się denerwuje...

Mnogość ofert na rynku nie poprawia tej sytuacji, a dodatkowo stanowi doskonałe pole do nadużyć. W erze Internetu Klient nierzadko jest w sprytny sposób manipulowany i często zdarza się, że kupuje produkt, który nie jest mu potrzebny.

Uważamy, że zakup okien, należy traktować jako inwestycję, i to taką długoterminową.

Dlatego też nie warto w momencie podejmowania decyzji o zakupie kierować się jednie ceną, kolorem, wyglądem produktu czy też wielkością firmy oraz zapewnieniami sprzedawców którzy powiedzą nam wszystko żeby sprzedać okna

Dopiero odpowiednie połączenie tych elementów wraz z doborem właściwych parametrów produktu dostosowanego do charakterystyki budynku stanowi idealną ofertę.

Niestety niewiele firm na polskim rynku jest w stanie mieć na tyle różnorodne produkty żeby zaspokoić wymagania każdego. Wyselekcjonowaliśmy z rynku rozwiązania na tyle uniwersalne że Nam na to pozwalają.

Właśnie na takim podejściu do problematyki zakupu okien opieramy Naszą sprzedaż

To będzie pierwszy i ostatni wpis "Enerbau" - więcej było by niestosowne

Co do użytkownika "aadam12" - mamy jego IP. Wiemy że wypisuje te swoje głupoty na kilku forach pod kilkoma tożsamościami - na jego nieszczęście większość z jednego komputera. Wiele firm walczy w taki nieuczciwy i żenujący sposób, są to niedozwolone przez UOKIK praktyki konkurencyjne. Kara będzie odpowiednia

Pozdrawiamy

KTH
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: KTH » 17 mar 2014, 21:47

no w końcu ktoś rzetelnie napisał ... i mam nadzieję że nie ostatni raz :lol:

SF
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2014, 21:11
Lokalizacja: www.starafabryka.net
Kontaktowanie:
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: SF » 17 mar 2014, 22:11

Dzięki - ale co tu jeszcze napisać "KTH" :roll:

Możemy wstawić kilka zdjęć z realizacji:



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: Enerbau » 17 mar 2014, 22:14

Jawność jest jednym z elementów uczciwej i poważnej firmy, Życzę zatem powodzenia w walce z nieuczciwą konkurencją.
Pozdrawiam











Nie po to izolujemy, by robić centralne.

SF
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2014, 21:11
Lokalizacja: www.starafabryka.net
Kontaktowanie:
Re: OKNA -----STARA FABRYKA ----lODZ

autor: SF » 18 mar 2014, 20:19

A tu wczorajszy montaż, Konstancin k/Wa-wy
Okna Brugmann Arte, pakiet trzyszybowy U=0,5, Uw okna referencyjnego 0,8 , klasa profili A
Montaż w systemie GREENTEQ


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Pozdrawiamy


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów