Kominek z ciepła obudową

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Oki53
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2014, 8:18
Kominek z ciepła obudową

autor: Oki53 » 17 sty 2014, 8:33

Witam, zamierzam postawić kominek z ciepłą obudową, coraz więcej o nich słychać podobno dobrze się sprawdzają ale chciałbym zasięgnąć opinii jeszcze tutaj. Ma ktoś z Was taki? Spisuje się? Naprawdę dobrze akumuluje ciepło i później je oddaje? Z jakich materiałów go robiliście? Ja trochę grzebałem w internecie i natrafiłem na http://www.vitcas.pl/ mają duży wybór produktów, aż tak duży, że sam nie wiem od czego powinienem zacząć :D proszę o rady bardziej doświadczonych w tej sprawie forumowiczów :)

tereniakwia
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 11 gru 2013, 10:50
Re: Kominek z ciepła obudową

autor: tereniakwia » 17 sty 2014, 8:45

Witam Cię Oki53, też słyszałam o tych kominkach z ciepłą obudową, siostra właśnie zastanawia się nad takim więc chętnie przyłącze się do wątku czekając na opinię forumowiczów. Co do Vitcasa to owszem ilość ich produktów może przyprawić o zawrót głowy jednak wiem że można tam zadzwonić, udzielają dosyć szczegółowych informacji o tych wszystkich produktach bo siostra się już orientowała. Teraz został tylko wybór kominek ze zwykłą obudową czy tą akumulacyjną ?

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Kominek z ciepła obudową

autor: Enerbau » 17 sty 2014, 10:53

tereniakwia pisze:Witam Cię Oki53, też słyszałam o tych kominkach

Nie słyszałam, tylko reklamuje! Wystarczy wejść w profil profile.php?mode=viewprofile&u=88729 Teksty o siostrze lub kuzynie wyświechtane. Forumowicze nie barany.









Nie po to izolujemy, by robić centralne.

Greengaz
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 682
Rejestracja: 07 cze 2013, 20:28
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontaktowanie:
Re: Kominek z ciepła obudową

autor: Greengaz » 17 sty 2014, 11:31

Korespondencja samego ze sobą.
Po raz kolejny.
GDZIE JEST MODERATOR?
Obalam mity na temat ogrzewania propanem.

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Kominek z ciepła obudową

autor: Enerbau » 17 sty 2014, 14:30

Moderator podobno zwinął żagle i wyjechał do Anglii. Widziano go na zmywaku w Londynie ;)
Biedak nie wyrobił psychicznie moderując to forum ;)

WkladyKominkowe
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 12 sie 2013, 18:22
Lokalizacja: Cesinów-Las 2
Kontaktowanie:
Re: Kominek z ciepła obudową

autor: WkladyKominkowe » 20 sty 2014, 11:21

No ale co dalej z kominkiem? Bo tak się składa,że również zajmuje się tym na co dzień,więc chętnie pomogę i doradzę jeżeli oczywiście temat w dalszym ciągu aktualny.

Greengaz
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 682
Rejestracja: 07 cze 2013, 20:28
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontaktowanie:
Re: Kominek z ciepła obudową

autor: Greengaz » 20 sty 2014, 11:25

Nie ma żadnego tematu kominka. Pierwsze dwa wpisy i Twój to nic innego jak reklama.
Obalam mity na temat ogrzewania propanem.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości

Gotowe projekty domów