koszt dostawy wegla

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

agrodred
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 21 lis 2013, 13:56
Lokalizacja: trzebnica
koszt dostawy wegla

autor: agrodred » 21 lis 2013, 14:00

Mam pytanie do tych którzy sami obsluguja instalacje c.o. i tym samym sami zaopatrują się w opal. Sporo dostawcy kasuja wam za dostawe wegla? Tak szacunkowo-od do? Kilometrowka, czy standardowa oplata? Mnie chyba skroili za mocno.

kkrzysztoffek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 paź 2013, 12:41
Re: koszt dostawy wegla

autor: kkrzysztoffek » 25 lis 2013, 18:27

Kilometrowke licza, tzw. rejony. U mnie ostatnio ten koszt to było chyba z 250 zł.

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: koszt dostawy wegla

autor: Bolas » 25 lis 2013, 19:28

Też zależy czym i ile ci tego przywożą.

ted_t
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2013, 13:34
Re: koszt dostawy wegla

autor: ted_t » 28 lis 2013, 12:30

No nie mow! Bez przesady! Ja zamawiam przez internet w t.o. i w ogole nie ciagna kasy za dowoz. Malo tego nie tylko dowoz ale i rozładunek na paletach jest gratisowy. Nie ma syfu i machania szufla bo ekogroszek jest pakowany. Calosc wychodzi dość ekonomicznie, tym bardziej ze w skladach tez licza sobie sporo kasy za sama opcje workowania. Ja polecam z całego serca. ;)

Awatar użytkownika
karoka65
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 07 gru 2011, 22:13
Lokalizacja: Stary Grodków, tel: 509802200
Kontaktowanie:
Re: koszt dostawy wegla

autor: karoka65 » 30 lis 2013, 9:24

ted_t pisze:No nie mow! Bez przesady! Ja zamawiam przez internet w t.o. i w ogole nie ciagna kasy za dowoz. Malo tego nie tylko dowoz ale i rozładunek na paletach jest gratisowy. Nie ma syfu i machania szufla bo ekogroszek jest pakowany. Calosc wychodzi dość ekonomicznie, tym bardziej ze w skladach tez licza sobie sporo kasy za sama opcje workowania. Ja polecam z całego serca. ;)

Kolego dobrze wiesz że niema takich cudów że coś masz w gratisie.
Masz to wliczone w cenie, koszt tylko worków na spakowanie jednej lufy to około 700pln za darmo nie pracuje linia pakująca i ludzie którzy ją obsługują.
Nie masz tylko rozgraniczonej ceny za pakowanie, węgiel i dowóz.
To takie 3 w jednym.
Nie ciśnij kitu o gratisach, wegła nie sprzedaje Caritas Polska.

janek9658
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19
Re: koszt dostawy wegla

autor: janek9658 » 30 lis 2013, 13:01

No racja. Wiadomo, ze nie ma nic za free. Wszystko wrzucają w koszt, tylko umiejetnie. Ale i tak ci wieksi producenci maja do zaoferowania większe upusty. Im więcej sprzedają tym na wyższe rabaty mogą liczyc. A obnizka cen tuz przed sezonem mocnogrzewczym to wg mnie niezły wyczyn. Nei widziałem, nei spotalem wcześniej.

Spednet
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 10 mar 2011, 9:46
Re: koszt dostawy wegla

autor: Spednet » 09 gru 2013, 17:41

Akurat u na w okolicy ceny za dostawę węgla nie są wygórowane bo wynoszą jakieś 10zł za sam dowóz wiec całkiem znośnie i to niezależnie od tego ile ton zamówimy.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 197 gości

Gotowe projekty domów