Stelaz do wc.Jaka firma?

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Adriano
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 19 lip 2008, 8:27
Stelaz do wc.Jaka firma?

autor: Adriano » 28 lip 2008, 14:31

Mam zamiar kupic stelaz do WC.
Ze wzgledu na ladny przycis wymyslilem grhoe jednak sprzedawca w supermarkecie odradza mi. Powiedzial ze zamorduja mnie firma cenami, kiedy bede potrzebowal kiedys wymienis jakis element w stelazu.
Hydraulik natomiat mowi ze jest niezawodny i latwo dobrac pozniej czesci. Wszystkie elementy maja swoj numer katalogowy.
Namawial mnie na Cersanit ze wzgledu na cene zestawu i niezawodnosc.Dostepnosc czesci ktore sa tansze , krajowe.

Jak to jest z tymi stelazami? Czy az tak bardzo sie roznia jezeli chodzi o jakosc wykonania?
Czy az tak bardzo drogie sa czesci do grohe?

Predom
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2008, 9:29

autor: Predom » 18 sie 2008, 9:31

Jezeli chodzi o stelaz WC to w gre wchodza tylko i wylacznie 2 firmy, Grohe i Geberit.

komarr

autor: komarr » 18 sie 2008, 10:23

Predom pisze:Jezeli chodzi o stelaz WC to w gre wchodza tylko i wylacznie 2 firmy, Grohe i Geberit.


a zna Pan ten system ?


http://www.e-instalacje.pl/63_4610.htm

Predom
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2008, 9:29

autor: Predom » 18 sie 2008, 17:01

spotkalem sie ze stelazem naroznym z geberitu, choc nie rozumiem pytania.

Moja wypowiedzi miala oznaczac to ze inne mniej znane marki, lub poprostu inne niz te dwie ktore wymienilem, sa tylko dla osob ktore remontuja swoja lazienke, przynajmniej raz na 2 lata.

Adriano
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 19 lip 2008, 8:27

autor: Adriano » 18 sie 2008, 20:17

Wyzszosc stelazy Grohe i Geberit nad innymi polega na tym ze sa mniej awaryjne ?
Czy poprostu latwiej je naprawiac? Czy latwiej o czesci?
Z tego co mowia sprzedawcy to w wiekszosci przypadkow wymiana wiekszosci elementow jest mozliwa przez przycisk spluczki.
Jak to jest w praktyce?

adamis
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2756
Rejestracja: 09 wrz 2006, 13:11

autor: adamis » 18 sie 2008, 23:41

Przez kilkanaście lat zamontowałem trochę różnych stelaży.Na początku wybór był nie za wielki.W zasadzie tylko Geberit.Potem pojawiało się coraz więcej róznych firm,ale trzymałem się Geberitu.Dopóki klienci nie wymusili na mnie zmiany.
I słusznie,bo inne marki wcale nie ustępują Geberitowi.Montowałem głównie TECE,Mepa,Valsir,Cersanit i inne.
Żaden się jeszcze nie popsuł,oprócz Geberita.
Zupełnie nie rozumiem tego zachwytu nad tą firmą.Nic szczególnego ,a drogie... .
Cersanit ma jedną,poważną wadę.Idiotyczne podłączenie zaworu doprowadzającego wodę.Dla majsterkowicza w zasadzie,bo trzeba sobie je zrobic samemu.Może coś zmienili,bo dzwoniłem w tej sprawie do firmy i obiecali pomyslec nad czymś sensowniejszym.
O co wam chodzi z tym serwisem?W moich doświadczeniach są to urządzenia nie psujące się.Czasem tylko filterek trzeba przeczyścic.Wszystko da się wyciągnąc przez otwór przycisku.
adam

goheniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2008, 12:24
stelaż

autor: goheniek » 24 sie 2008, 13:08

Myślę,że jak upatrzyłeś sobie tę sztukę to montuj ją i basta.Nie wychodż z założenia,że zaraz zepsuje się bo to do niczego nie prowadzi.To' najlepsze' może okazać się tandetne!

KAROL SOSNOWSKI
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 09 paź 2013, 16:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Stelaz do wc.Jaka firma?

autor: KAROL SOSNOWSKI » 20 lis 2013, 17:22

Witam bogatą ofertę stelaży w niskich cenach
kupicie w sklepie www.Sanitmax.pl
polecam miła obsługa,fachowe doradztwo niskie ceny

kasia222
Re: Stelaz do wc.Jaka firma?

autor: kasia222 » 22 lis 2013, 19:54

Cześć,
znalazłam przypadkowo fajną stronke, gdzie mogę doładować swój telefon ZA FREE!
Sprawdź samemu : spam wyłudzający
Pozdrawiam i miłej zabawy

duszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 04 cze 2013, 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Re: Stelaz do wc.Jaka firma?

autor: duszek87 » 23 lis 2013, 18:00

Ofertę Roca sobie jeszcze oblukaj. Maja bardzo dobre ceny :)


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości

Gotowe projekty domów