UWAGA Firma Slaw-Bud Tczew BRAK SLOW !!!

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Luxor
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2013, 13:12
UWAGA Firma Slaw-Bud Tczew BRAK SLOW !!!

autor: Luxor » 02 mar 2013, 13:16

Nigdy więcej takich "fachowców", powiem krótko. Praktycznie wszystko krzywe i niedopracowane, dużo poprawek. Odradzm tą firmę innym inwestorom

slawon
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2013, 20:28
Lokalizacja: tczew
Re: UWAGA Firma Slaw-Bud Tczew BRAK SLOW !!!

autor: slawon » 13 mar 2013, 21:07

Witam.
Wyzej wystawiona opinia nie jest zgodna z prawda.Jako własciciel firmy podjałem juz kroki prawne co do osoby wystawiajacej fauszywe opinie.[/list]

Jamnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2013, 19:23
Re: UWAGA Firma Slaw-Bud Tczew BRAK SLOW !!!

autor: Jamnik » 23 mar 2013, 19:41

Jezeli wlasciciel firmy uwaza ze poprzedni komentarz jest falszywy to ja moge tylko to potwierdzic ze jeszcze nie w calosci odpowiada rzeczywistosci. Ja do dzisiaj czekam na poprawienie jego fuszerki ktora wykonal u mnie w domu i mnie musi tez podac do adwokata o skladanie falszywych opinie jestem ciekawy co odpisze ten "szef firmy budowlanej".Moja odpowiedzia na jego komentarz beda zdjecia z jego "poprawnie wykonanych prac budowlanych" jak sam twierdzi zna sie na fachu .
Czekam na odpowiedz
z powazaniem nieznajacy sie na budownictwie

slawon
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2013, 20:28
Lokalizacja: tczew
Re: UWAGA Firma Slaw-Bud Tczew BRAK SLOW !!!

autor: slawon » 23 mar 2013, 20:26

Witam.Pytanie do pana Jamnik.Jesli pan twierdzi ze czeka od dluzszego czasu na jakas poprawkie w domu w ktorym pan twierdzi ze ja robiłem to czemu ja nic o tym nie wiem.prosze mnie oswiecic u kogo i w jakim domu.Pozdrawiam

Jamnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2013, 19:23
Re: UWAGA Firma Slaw-Bud Tczew BRAK SLOW !!!

autor: Jamnik » 01 kwie 2013, 21:37

Szanowny Panie,
Nie może Pan wiedzieć dlaczego domagam się usunięcia usterek, gdyż nie odbiera Pan poczty. Kilkadziesiąt dni temu mój pełnomocnik wysłał do Pana pismo w którym domaga się usunięcia usterek powstałych w wyniku Pana nieudolnej pracy. Niestety nie raczył Pan odebrać tego pisma. Nie reaguje Pan również na informacje wysyłane pocztą elektroniczną.
Ponieważ Pana postępowanie jest dla mnie nie zrozumiałe, informuję, że istnieją dwie drogi do załatwienia tej sprawy. Po pierwsze może się Pan skontaktować z moim pełnomocnikiem (519451088) i doprowadzić do porozumienia. Po drugie, jeżeli nie chce Pan skorzystać z tej możliwości, spotkamy się w sądzie.-

mizong
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2013, 18:49
Re: UWAGA Firma Slaw-Bud Tczew BRAK SLOW !!!

autor: mizong » 17 paź 2013, 19:03

Nie mam pojęcia skąd takie negatywne komentarze. To chyba drobna przesada. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko zostało wykonane zgodnie z warunkami umowy i wyceną. O fuszerce nie można mówić. Wszystko zostało wykonane z należytą starannością. Taka jest moja opinia. Na marginesie powiem tylko tyle, że zleciłem remont generalny starego salonu i tarasu i mimo różnorodności wykonywanych prac, podczas których mogłyby wystąpić różne problemy - żadnych nie było. Wszystko poszło sprawnie w czasie.

Dotychczas to jedna z najlepszych ekip, z którymi współpracowałem, a było ich wiele.
Jeśli jest ktoś zainteresowany najęciem firmy Sław-Bud i nie jest pewien wykonania to zapraszam na priv lub maila info@biznesprzykawie.pl. Jestem gotów się spotkać i pokazać Państwu co i jak zostało wykonane.

Firma godna uwagi i warta swojej ceny.


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów