Pomoc wycen działki budowlanej

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rhl
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 paź 2013, 0:01
Pomoc wycen działki budowlanej

autor: rhl » 12 paź 2013, 0:45

Witam,

do moderatorów:

jeśli źle umieściłem swój temat,przeprasza, ale i proszę o przeniesienie - przeglądałem inne działy i nie natknąłem się na bardziej odpowiedni w mojej opinii.

chciałbym sprzedać swoją działkę, tylko mam problem z ustaleniem ceny.
Za polecenia rzeczoznawców do wyceny - dziękuję, nie skorzystam, gdyż wynik ich wyceny często nie pokrywa się ze stanem faktycznym, stąd chciałbym ustalić cenę jak najbardziej adekwatną do stanu z pozycji potencjalnego kupca - nie sprzedającego.

W tym celu przeglądam wszystkie te portale z ogłoszeniami działek budowlanych i jasno nie mogę ocenić jaką wyjściowo przyjąć cenę działki budowlanej o powierzchni 1000m^2, dlatego też proszę was o pomoc.
Moim skromnym zdaniem, uważam że działka w mojej okolicy jest atrakcyjna pod względem położenia, jednak nie mi to oceniać w tej chwili i zdaję się na was.

O samej działce:

Lokalizacja: woj. łódzkie, miasto Sulejów, osiedle Podklasztorze

działka położona jest na osiedlu domków jednorodzinnych, ogrodzona, kształt prostokąta, podstawowa wielkość działki na osiedlu to 500m^2, jednak powierzchnia mojej działki wynika z połączenia dwóch sąsiednich - stąd 1000m^2.

Bardzo blisko do lasu - Sulejowski Park Krajobrazowy, blisko do Zalewu Sulejowskiego oraz rzeki Pilicy.
Dojazd utwardzony - planowana droga asfaltowa.
Media wszystkie, tj. prąd, woda, gaz, kanalizacja

Działka ogrodzona siatką + brama wjazdowa.

Jestem jedynym właścicielem, stan prawny jest uregulowany, działka nie stanowi zabezpieczenia bankowego.

Link do mapy google: http://goo.gl/maps/4bSDO

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów