Ciekawe wzornictwo.

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

koko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 06 sie 2012, 9:32
Ciekawe wzornictwo.

autor: koko » 31 gru 2012, 12:21

Jakie są teraz modne, płytki, umywalki, bidety itd. Mam już trochę wiedzy na temat jakości a teraz interesuje mnie wzornictwo aby za kilka lat moja łazienka nie okazała się już niemodna i znów do remontu.

polakpotrafi
1 - ostrzeżenie!
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2012, 11:42
Re: Ciekawe wzornictwo.

autor: polakpotrafi » 31 gru 2012, 13:54

Jeżeli chcesz aby tak było to napewno nie będzie to tanio bo za nowoczesne i modne wzory trochę sobie liczą ale biorąc pod uwagę częstsze remonty to chyba jednak warto zrobić raz a dobrze. Do łazienki proponuje zrobić jakiś blat o ciekawym kształcie i dwie umywalki nablatowe fajnie to wygląda.

MassiArmatura
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 05 gru 2012, 10:52
Kontaktowanie:
Re: Ciekawe wzornictwo.

autor: MassiArmatura » 04 sty 2013, 14:37

Moda szybko się zmienia,jednak jestem zdania,ze wiele zależy od nas i od naszego gustu. Np teraz bardzo modne i popularne stają się bateria,krany bezdotykowe oraz szklane umywalki.

marcelek
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 22 sie 2013, 13:02
Re: Ciekawe wzornictwo.

autor: marcelek » 08 paź 2013, 10:51

Myślę, że warto inwestować w klasyczne wzory one zawsze będą modne. Warto jednak trochę nowoczesności jednak wprowadzić. Bardzo ładnie wyglądają w łazienkach bidety i miski wc podwieszane.

maciejkubiak1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 paź 2013, 10:56
Lokalizacja: Warszawa
Re: Ciekawe wzornictwo.

autor: maciejkubiak1991 » 15 paź 2013, 13:57

Według mnie nie ma co podążać za modą. Łazienka jest dla Ciebie i to Tobie ma się podobać. Ty musisz się w niej dobrze czuć. A jak by się chciało podążać za modą trzeba by co roku jak nie częściej remontować łazienkę łącznie z kuciem kafelków a to nie jaest na każdą kieszeń.
Człowiek człowiekowi człowiekiem
tak jak
Kiwi kiwi kiwi
lub
Zombie zombie zombie

MassiArmatura
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 05 gru 2012, 10:52
Kontaktowanie:
Re: Ciekawe wzornictwo.

autor: MassiArmatura » 17 paź 2013, 11:45

Zgadza się,podążanie za modą za wszelką cenę,nie jest tutaj dobrym rozwiązaniem,warto czasem zwolnić i pomyśleć o tym co tak naprawde przyda się w naszej łazience,natomiast czego można się pozbyć,w co zainwestować. Zdrowa kalkulacja na pewno nie zaszkodzi.


www.Massi.pl


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 87 gości

Gotowe projekty domów