Mała sypialnia dziecięca

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

remonterier
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: remonterier » 26 wrz 2013, 16:32

fire; sprawdź sobie najnowszą gazetkę JYSK: http://ipaper.ipapercms.dk/jysk/pl/Camp ... e76df864a/
Na 8 stronie jest tam zestaw "łóżko piętrowe Nico", całkiem ładnie wyglądające połączenie łóżka, szafy, biurka itd. za 1750 zł. Może Ci się spodoba, a może po prostu podpatrzysz jakieś ciekawe rozwiązanie.

anija35
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 85
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:25
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: anija35 » 27 wrz 2013, 16:59

Ja bym jednak stawiała na meble na wymiar jak mają pasować do cąłego wnętrza a nie gotowe. Bo nigdy ich nie rozmieścisz tak jak byś chciała. Chodź fajna propozycja

ewaa00
Aktywny
Aktywny
Posty: 214
Rejestracja: 19 lip 2013, 11:01
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: ewaa00 » 27 wrz 2013, 21:29

fajne rozwiązanie, ale dla jednego dziecka, a tu potrzeba łóżek dla trzech i to tak, żeby wszystko zmieściło się w pokoju., Jako inspiracja jak najbardziej ok, z tym że też biurka mają być na drugiej ścianie, więc to pod łóżkiem odpada- chyba, że przy ścianie zmieści się szafa, to takie biurko pod łóżkiem też jak najbardziej pasuje.

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: fire » 30 wrz 2013, 21:20

remonterier.pl pisze:fire; sprawdź sobie najnowszą gazetkę JYSK: http://ipaper.ipapercms.dk/jysk/pl/Camp ... e76df864a/
Na 8 stronie jest tam zestaw "łóżko piętrowe Nico", całkiem ładnie wyglądające połączenie łóżka, szafy, biurka itd. za 1750 zł. Może Ci się spodoba, a może po prostu podpatrzysz jakieś ciekawe rozwiązanie.



Super zestawik, tylko to jest 1 łóżko plus biurko no i szafa, ale wątpię bym zmieściła 3 takie zestawy, choć pomierzę i się przekonam. Jeśli nie to coś właśnie podobnego bym chciała, tylko pewnie musiałabym na wymiar zamówić, by zmieściło się w pokoju

remonterier
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: remonterier » 01 paź 2013, 18:44

Możesz kupić jeden taki zestaw a dwa pozostałe łóżka zrobić na miarę w tym samym stylu.
Nie będziesz mieć problemu z dopasowywaniem szafek, regałów itd, bo te wyglądają naprawdę dobrze przemyślane.

ewaa00
Aktywny
Aktywny
Posty: 214
Rejestracja: 19 lip 2013, 11:01
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: ewaa00 » 01 paź 2013, 19:58

JA bym chyba tak nie kombinowała. Jeżeli już coś miałabym robić na wymiar to zrobiłabym wszystko.

non-paris
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: non-paris » 01 paź 2013, 20:50

To też kwestia ceny. Ten Jyskowy zestaw może nie jest najtańszy, ale w moich normach. Pozostaje też jednak kwestia wykonawcy i czy ktoś umiałby mi to ładnie dopasować i urządzić taką zabudowę dla pozostałych chłopców.

Płyta warstwowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 03 paź 2013, 14:54
Kontaktowanie:
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: Płyta warstwowa » 03 paź 2013, 15:37

meble na wymiar - dzięki temu wszystko będzie idealnie dopasowane, i zajmie tyle miejsca ile musi a nie więcej

ewaa00
Aktywny
Aktywny
Posty: 214
Rejestracja: 19 lip 2013, 11:01
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: ewaa00 » 03 paź 2013, 20:43

Płyta warstwowa pisze:meble na wymiar - dzięki temu wszystko będzie idealnie dopasowane, i zajmie tyle miejsca ile musi a nie więcej


Takiego samego zdania jestem. Myślę, że takie gotowe meble mogą zając za wiele miejsca, a jak zrobi się wszystko an wymiar to będzie idealnie dopasowane.

non-paris
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: non-paris » 04 paź 2013, 20:44

No tak, to był mój pierwotny zamysł. Jednak w takiej przestrzeni ciężko wybierać coś spośród sklepowych propozycji. Ten projekt co wrzuciłabym trzeba byłoby przerobić i ktoś musiałby mi go wykonać. Znacie jakiegoś fachowca w Warszawie?

ewaa00
Aktywny
Aktywny
Posty: 214
Rejestracja: 19 lip 2013, 11:01
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: ewaa00 » 07 paź 2013, 20:46

Jedyna firmę, którą znam "z autopsji" to firma Fawre :) Wykonywała dla mnie aranżację kilku wnętrz oraz wyrabiała meble. Mogą ją polecić z czystym sumieniem. To znaczy firma jest z Trójmiasta tak jak ja, ale z tego co wiem mają punkty w całej Polsce.

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: fire » 08 paź 2013, 9:28

Ok, dzięki bardzo :) Kontaktowałam się z kilkoma stolażami, przedzwonię też do tej firmy i się zorientuje jak sprawa wygląda. Dziękuję Wam bardzo za pomoc, będę informować jak się sprawa rozwiązała, jakby ktoś w przyszłości miał podobny dylemat :)

Gumri
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 25 lip 2013, 19:52
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: Gumri » 09 paź 2013, 18:53

A co polecacie na ścianę w pokoju dziewczynki ? Zastanawiam się nad fara metaliczną Fluggera żeby mała mogła przyczepiać swoje magnesy na ścianie. Co sądzicie ?

ewaa00
Aktywny
Aktywny
Posty: 214
Rejestracja: 19 lip 2013, 11:01
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: ewaa00 » 09 paź 2013, 23:14

Fire daj znać na co się zdecydowałaś i jakie są wyniki.
Na ścianę ostatnio widziałam fajny efekt w postaci maty SIBU, trzeba by było znaleźć jakiś odpowiedni wzór dla dziecka :) Moim zdaniem wygląda to super.

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Mała sypialnia dziecięca

autor: fire » 11 paź 2013, 9:59

Mata sibu? Możesz trochę temat przybliżyć?


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 41 gości

Gotowe projekty domów