Łazienka dla mężczyzny

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Łazienka dla mężczyzny

autor: Redakcja » 12 gru 2011, 13:30

Na szczęście bezpowrotnie minął już czas, kiedy mężczyźni zadowalali się w swoim otoczeniu niezbędnym minimum. Przeczytaj temat >>
Redakcja

boogie
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 gru 2011, 13:16
Łazienka dla mężczyzny

autor: boogie » 12 gru 2011, 13:30

wiele jest dobrych sklepów, jak chociażby lazienkaplus.pl, które mają targetowane produkty na konkretne jednostki

tuplytki
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2011, 7:55
Lokalizacja: Białystok
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: tuplytki » 14 gru 2011, 9:51

interesujące kolekcje do obejrzenia w naszym sklepie tuplytki.pl

katarzynafrog
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2011, 12:13
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: katarzynafrog » 28 sty 2012, 14:12

a czym niby ma sie roznic meska lazienka od zwyklej, klasycznej lazienki? dodac uchwyt na golarke i koniec. chociaz powiem Wam, ze widzialam cos typowego dla mezczyzny. kolory, modele mebli. to chyba bylo na tej stronie bathroom shop[/url]

MarianCC
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: MarianCC » 08 wrz 2012, 14:44

Ostatnio znalazłem w sieci ciekawy artykuł o tym jak urządzić męską łazienkę. Generalnie w swojej łazience wstawiłem kilka bardzo użytecznych gadżetów i przede wszystkim bidet, który niestety nadal nie jest w Polsce tak popularny.

cruella_architecte
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2012, 11:37
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: cruella_architecte » 07 lis 2012, 12:31

Wydaję mi się jednak, że takie określanie łazienka dla mężczyzny, łazienka dla kobiety jest totalnie błędne i dziwne, najbardziej rzeczowy w każdej kwesti pojęciem jest łazienka dla człowieka ;-)

StrachLach
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 05 paź 2012, 18:01
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: StrachLach » 08 lis 2012, 23:37

Bardzo fajny artykuł o męskich łazienkowych upodobaniach. Choć mamy jedną łazienkę to dzięki nim zmieniliśmy trochę w niej tak, abym i ja mógł mieć swój własny "kącik" :)

berserker
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 06 kwie 2012, 12:37
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: berserker » 09 lis 2012, 14:27

A może jakąś fototapetę strzelić? to już nie będzie tak jakby łazienka tylko zupełnie inne pomieszczenie :)

Lenka33
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:31

autor: Lenka33 » 26 wrz 2013, 16:08

no nie wiem, mój mężczyzna nie jest specjalnie wybredny jeśli chodzi o łazienkę :) jedyne co wybierał, to zestaw podtynkowy i tyle, a i tak zajęło mu to mało czasu. wszedł na jedną stronę i już. do dziś nie wiem, czyf aktycznie wybierał czy na chybił-trafił, ale muszę przyznać, że z tym delfinem (bo taki zestaw wybrał), dobrze trafił, bo do dziś nam służy
Lenka33

TomaszDomasz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 11 wrz 2013, 9:41
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: TomaszDomasz » 26 wrz 2013, 17:49

No rozumiem jeszcze temat "łazienka dla kobiety", bo kosmetyki, akcesoria do stylizacji włosów itp, ale nam facetom to chyba nie jest aż tak wiele potrzebne - łazienka jak łazienka. Ładna musi być i koniec.

demotywator
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 10 maja 2012, 13:19
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: demotywator » 26 wrz 2013, 19:16

Z łazienką jest tak, że jednak w większości przypadków urządza się ją jako "gniazdko" w nowym domu, więc nie ma co kombinować męska-damska, bo muszą z niej korzystać dwie osoby ;) Kompromis!

Jeśli chodzi o aranżację łązienki, to dla mnie jako mężczyzny łatwiej wyobrazić sobie... Kobiecą wersję. Pokój kąpielowy z wanną po środku i przejściem do sypialni. No ale to są koszty, rozmach i przestrzeń :P Jak tutaj:

Obrazek
źródło: http://www.lazienkizpomyslem.pl/Lazienka-nowoczesna.html

Dla siebie widzę łazienkę w czerniach i metalu. Raczej z kabiną prysznicową, niż wanną. Obrazek Elegancka prostota - nawet w małej łazience.

TomaszDomasz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 11 wrz 2013, 9:41
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: TomaszDomasz » 29 wrz 2013, 15:44

Ta w czerni jest na prawdę świetna. Stylowa, elegancka

demotywator
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 10 maja 2012, 13:19
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: demotywator » 29 wrz 2013, 19:11

Fajne, designerskie grzejniki są w ofercie Vogel&Noot też do obejrzenia w łazienkach z pomysłem.

jetek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 01 paź 2013, 14:17
Lokalizacja: Warszawa
Re: Łazienka dla mężczyzny

autor: jetek » 01 paź 2013, 14:36

Ja wiem czy minął :) Dla mnie dalej łazienka to podstawowe sanitariaty bez specjalnych wymysłów. A to co niektórzy teraz wymyślają w łazienkach to jakiś kosmos.

bolko78
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2013, 13:23
Lokalizacja: Kielce

autor: bolko78 » 07 sty 2014, 17:36

stylowo wygląda czerń połączona z bielą. Każdy w dzisiajeszych czasach może pozwolić sobie na eleganckie i stylowe wnętrze w korzystnej cenie .Polecam Hydraulik Kielce http://inst-cendrowicz.pl/


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów